Rodzinny Sopot

Elektroniczny wniosek na wyprawkę szkolną oraz inne świadczenia dla rodzin

Od 1 lipca będzie można składać elektroniczne wnioski na kolejny okres świadczeniowy 2020/2021 na wyprawkę szkolną, zasiłek rodzinny wraz z dodatkami oraz świadczenia z funduszu alimentacyjnego.

Hipodrom. Śniadania na trawie

Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa Hipodrom ponownie zaczyna tętnić życiem. Odbyły się już pierwsze zawody, kolejne zaplanowane są na lipiec i sierpień. Odbywają się jeszcze bez udziału publiczności, ale mieszkańcy Sopotu i goście będą mogli skorzystać z terenów zielonych Hipodromu i wybrać się tam na… śniadania na trawie.

Praca przedszkoli i żłobka w wakacje

Z uwagi na obowiązujące wytyczne i normy sanitarne oraz potrzeby rodziców, wszystkie sopockie przedszkola będą otwarte w lipcu i w sierpniu, będą miały tylko 2-tygodniowe przerwy. Terminy przerw zostały uzgodnione z radami rodziców.

Lato 2020 – półkolonie w sopockich szkołach

Dzieci, również te z niepełnosprawnościami, tego lata w Sopocie będą mogły uczestniczyć w półkoloniach organizowanych w szkołach i korzystać z różnorodnych zajęć tematycznych i sportowych.

Wakacje w mieście nie muszą być nudne!

Wakacje w tym roku będą inne, ale to nie znaczy, że gorsze! Wszystkie wypoczywające w Sopocie dzieci na pewno znajdą ciekawe propozycje spędzenia wolnego czasu, z rówieśnikami, przygotowane przez miejskie instytucje. Oferta będzie się na pewno rozszerzać, zapraszamy do śledzenia naszej strony.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...