Rodzinny Sopot

Rodzinne warsztaty świąteczne w PGS

Państwowa Galeria Sztuki zaprasza dzieci wraz z opiekunami na przedświąteczne warsztaty rodzinne. W trakcie zajęć uczestnicy będą wykonywać drewnianą choinkę w stylu skandynawskim, którą każdy będzie mógł ozdobić własnoręcznie przygotowanymi ozdobami. Zajęcia odbędą się 21 grudnia, początek o godz. 11.00. Konieczna wcześniejsza rezerwacja miejsc.

I Ty możesz zostać asystentem osoby niepełnosprawnej

Jesteś osobą empatyczną, sumienną, otwartą? Lubisz pracować z ludźmi? Masz doświadczenie w pracy z osobą z niepełnosprawnością? Zgłoś się do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sopocie i zostań asystentem osobistym osoby niepełnosprawnej.

Pomóżmy rodakom na Białorusi  

Tradycyjnie już, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, Urząd Miasta Sopotu wspólnie z sopockim oddziałem stowarzyszenia Wspólnota Polska organizuje zbiórkę darów, które zostaną przekazane Polakom mieszkającym na Białorusi.

„Zdrowe relacje – kapitał przyszłości”. Zapisz się na Forum dla Rodziny

Jakie mogą być konsekwencje ryzykownych zachowań wśród dzieci i młodzieży? Dlaczego w świecie cyfrowym tak ważne są relacje rodzic – dziecko? Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sopocie zaprasza na Forum dla Rodziny „Zdrowe relacje – kapitał przyszłości”, które odbędzie się 5 grudnia, w godz. 9.30-15.30, w Sopotece (Sopot Centrum, ul. Kościuszki 14). Konieczna wcześniejsza rejestracja.

Konkurs „Wolontariat. Aktywni w Sopocie” 2019 – zgłoś kandydata

Konkurs organizowany jest przez Stowarzyszenie Na Drodze Ekspresji to docenienie wyjątkowych, aktywnych, zaangażowanych wolontariuszy działających w Sopocie w różnych obszarach życia społecznego, jak również osób i miejsc, które dbają o rozwój wolontariatu, stwarzając ku temu wzorcowe warunki. Termin nadsyłania nominacji mija 2 grudnia.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...