Rodzinny Sopot

Bezpłatne webinarium „Zagubieni w pandemii”

Webinarium „Zagubieni w pandemii” odbędzie się w poniedziałek, 18 października o godz. 17.00, na platformie Zoom. Spotkanie będzie prowadzone przez psychologów Zespołu Poradnictwa Specjalistycznego Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sopocie.

Pola Nadziei. Inauguracja na Pomorzu

Dom Hospicyjny Caritas im. św. Józefa oraz Stowarzyszenie Hospicjum im. św. siostry Faustyny zapraszają mieszkańców Sopotu 10 października w godz. 9.00-18.00 na placu przy kościele św. Jerzego. Stanie tam namiot Caritas, w którym będzie można odebrać cebulki żonkili – symbolu Pól Nadziei. Żonkil ukazuje triumf poświęcenia nad egoizmem oraz miłości nad śmiercią.

Sąsiedzkie malowanie z Sopockim Ogniskiem Plastycznym w DS "Tęczowy Dom"

Sopockie Ognisko Plastyczne i Dom Sąsiedzki "Tęczowy Dom" łączą siły i zapraszają do wspólnego malowania. Wydarzenie odbędzie się 29 września (środa) o godz. 17:00 w DS "Tęczowy Dom" na ul. 23 Marca 32C w Sopocie.

Możesz nauczyć się panować nad agresją – warsztaty i wsparcie psychologa

Jeśli masz trudności z panowaniem nad emocjami, bywasz agresywny wobec bliskich i chcesz to zmienić, zachęcamy do udziału w bezpłatnych warsztatach. Punkt Interwencji Kryzysowej MOPS w Sopocie prowadzi zapisy do grupy korekcyjno-edukacyjnej dla osób stosujących przemoc w rodzinie.

Sąsiedzi, czas na piknik!

Dom Sąsiedzki „Alternatywy 5" w Kamiennym Potoku (ul. Mazowiecka 26) zaprasza w sobotę, 25 września w godz. 12.00-16.00, na piknik sąsiedzki. W programie: warsztaty stolarskie, muzyka na żywo, pchli targ, grill i sąsiedzkie rozmowy.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...