Rodzinny Sopot

Wesołe animacje z Ciotką Klotką 

Dołącz do sąsiedzkiej przygody! Weź dzieci swoje i sąsiadów i przyjdźcie na spotkanie z energetyczną animatorką Ciotką Klotką. Impreza odbędzie się  25 lipca obok biblioteki Koc i Książka, ul. Kazimierza Wielkiego 14. Początek o godz. 17.00, wstęp jest wolny.

Wakacyjne atrakcje w Alternatywy 5

Wakacje to doskonały czas na spotkania, integrację i wspólne inicjatywy. Dom Sąsiedzki Alternatywy 5 przygotował serię wydarzeń, które ożywią letnie miesiące i umożliwią mieszkańcom wspólne spędzanie czasu.

Pomagaj mądrze! Nie dawaj pieniędzy osobie żebrzącej

Po raz kolejny Sopot organizuje letnią akcję informacyjną „Pomagaj mądrze! Nie dawaj pieniędzy osobie żebrzącej”. Na polsko-angielskich ulotkach, plakatach oraz w informacjach skierowanych do mieszkańców i turystów, znalazły się wskazówki jak mądrze i skutecznie pomagać.

Elektroniczne wnioski na świadczenia dla rodzin

Od początku lipca można składać elektroniczne wnioski na zasiłek rodzinny wraz z dodatkami oraz świadczenia z funduszu alimentacyjnego na nowy okres 2023/2024. Opiekunowie osób z niepełnosprawnościami mogą także składać wnioski o przedłużenie specjalnego zasiłku opiekuńczego.

Rezultaty projektu TABASCO

Międzynarodowy projekt TABASCO – stop cyberprzemocy wśród dzieci i młodzieży, zbliża się do końca. Projekt realizowany jest w Bułgarii, Polsce, Portugalii, Rumunii, w Niderlandach oraz we Włoszech w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+. Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sopocie jest jego partnerem.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...