Rodzinny Sopot

Przyjdź na dzień otwarty i dowiedz się jak zostać rodziną zastępczą

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sopocie zaprasza na Dzień Otwarty, w czwartek, 30 maja, w godz. 10.00-14.30. Tego dnia w całej Polsce obchodzony jest Dzień Rodzicielstwa Zastępczego. To wyraz uznania i podziękowania dla wielu wspaniałych ludzi, którzy otworzyli swoje serce i swój dom dla dzieci.

„Sopocki Informator dla Osób z Niepełnosprawnością”

„Sopocki Informator dla Osób z Niepełnosprawnością” to zbiór infor­macji, które ułatwią rozwiązywanie problemów życia codzienne­go i umożliwią pełniejszy udział osób z niepełnosprawnościami w życiu na­szego miasta, wskażą jakie prawa im przysługują i czego mogą oczekiwać ze strony instytucji powołanych do pomocy oso­bom z niepełnosprawnościami.

Kolorowe pożegnanie klas gimnazjalnych w Sopocie

Sopoccy uczniowie z ostatniego rocznika gimnazjum uroczyście, ale i kolorowo, pożegnają swoje szkoły na Stadionie Leśnym w Sopocie 28 maja 2019 r.  W programie imprezy m.in. koncert zespołu SAiN, ognisko oraz Gimnazjalny Festiwal Kolorów. Początek o godz. 12.00.

Jak to jest w praktyce, czyli „Przystanek Praca” w firmie

Podczas ostatniego w tym roku szkolnym wydarzenia w ramach cyklu „Przystanek Praca” sopoccy uczniowie odwiedzą firmę Staples Solutions. 23 maja będą mogli zobaczyć przestrzeń nowoczesnego biurowca, spotkać się z dyrektorem HR firmy oraz w formie warsztatowej zapoznać się z profilem firmy i procesem rekrutacji. 

„Weź zagłosuj” – europejski konkurs  dla młodzieży

Zachęć jak najwięcej osób do wzięcia udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2019 r. Weź udział w konkursie i wygraj dwa miesiące podróży po Europie z osobą towarzyszącą lub wycieczkę ze znajomymi do Brukseli! Zgłoszenia można przesyłać do 28 maja 2019 r.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...