Rodzinny Sopot

Neurorehabilitacja dziecięca z dofinansowaniem

Dzieci z problemami neurologicznymi ponownie mogą skorzystać z dofinansowania z budżetu miasta na indywidualne zajęcia z neurorehabilitacji, prowadzone w Centrum Rehabilitacji Reha Sopot.

Weekendowa Szkoła dla Rodziców

O tym, jak zachęcić dziecko do współpracy, jak rozpoznać i nazwać uczucia czy też jak stawiać granice, rozmawiają uczestnicy zajęć w weekendowej Szkole dla Rodziców. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Sopocie, która prowadzi spotkania, zaprasza rodziców z Sopotu do zapisów na kolejne terminy.

Dodatek osłonowy – wnioski tylko do końca kwietnia

Do 30 kwietnia można składać wnioski, aby otrzymać dodatek osłonowy, czyli jednorazowe świadczenie, które ma zrekompensować wzrost kosztów życia.

Sopocianie sopocianom na Wielkanoc – spraw radość samotnym seniorom

Przekazanie życzeń i drobnego prezentu jest najlepszym sposobem na wywołanie uśmiechu na czyjejś twarzy. I o to właśnie chodzi w akcji Sopocianie sopocianom na Wielkanoc, o gest życzliwości dla drugiego człowieka. Zapraszamy wszystkich chętnych do włączenia się do cyklicznej już akcji. Sopockiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu czeka na upominki do 25 marca, a następnie przekaże je samotnym i potrzebującym wsparcia seniorkom i seniorom z Sopotu.

Rodzinne warsztaty w Teatrze Wybrzeże po polsku i ukraińsku

Teatr Wybrzeże zaprasza na rodzinne warsztaty dostępne dla osób polskojęzycznych i ukraińskojęzycznych. Wydarzenie, które jest częścią obchodów Dni Otwartych Teatru Wybrzeże, odbędzie się 24 marca na Scenie Kameralnej w Sopocie. Wstęp jest wolny, konieczne wcześniejsze zapisy.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...