Rodzinny Sopot

Rodzinny Sopot – jest wykonawca miejskiego żłobka

Do przetargu na budowę miejskiego żłobka w Sopocie stanęło 7 firm. Po dokonaniu badania i oceny ofert złożonych w postępowaniu wybrana została najkorzystniejsza oferta, którą złożyła firma MARBUD sp. z o.o. – sp. komandytowa z Gdyni. Koszt budowy wykonawca oszacował na 6 996 244,56 zł.

Sopoccy uczniowie najlepsi w województwie z egzaminów ósmoklasistów

Znamy już wyniki z egzaminów ósmoklasistów w 2020r. Centralna Komisja Egzaminacyjna ogłosiła, że po raz kolejny sopoccy uczniowie okazali się najlepsi w województwie pomorskim. Tegoroczny sukces jest szczególnie cenny, ponieważ pomimo okresu pandemii nasi uczniowie osiągnęli najwyższe, średnie wyniki we wszystkich trzech egzaminach.

Bezpiecznie nad wodą

Pięć tysięcy opasek bezpieczeństwa otrzymał Sopot od firmy Oceanic. Opaski trafiły do sopockiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Kilkadziesiąt sztuk powędrowało do Informacji Turystycznej.

Elektroniczny wniosek na wyprawkę szkolną oraz inne świadczenia dla rodzin

Od 1 lipca będzie można składać elektroniczne wnioski na kolejny okres świadczeniowy 2020/2021 na wyprawkę szkolną, zasiłek rodzinny wraz z dodatkami oraz świadczenia z funduszu alimentacyjnego.

Hipodrom. Śniadania na trawie

Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa Hipodrom ponownie zaczyna tętnić życiem. Odbyły się już pierwsze zawody, kolejne zaplanowane są na lipiec i sierpień. Odbywają się jeszcze bez udziału publiczności, ale mieszkańcy Sopotu i goście będą mogli skorzystać z terenów zielonych Hipodromu i wybrać się tam na… śniadania na trawie.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...