Rodzinny Sopot

Zajęcia opiekuńcze w sopockich podstawówkach i oferta czasu wolnego dla dzieci

25 maja zajęcia dla uczniów klas I-III ruszyły we wszystkich samorządowych szkołach podstawowych w Sopocie. To kolejne placówki oświatowe, które wracają do stacjonarnego systemu pracy. Miasto zadbało także o czas wolny dzieci i proponuje przygotowane przez miejskie instytucje atrakcyjne zajęcia sportowe czy artystyczne. 

„Przystanek praca” online

Sopocka Sieć Doradztwa Zawodowego i Centrum Kształcenia Ustawicznego zapraszają młodzież sopockich szkół na międzyszkolne warsztaty z  zawodoznawcze online. Przygotowaliśmy dwie oferty dla uczniów i uczennic szkół ponadpodstawowych i podstawowych.

„Pompujemy Radość”, czyli jak dużo dobrego można zrobić razem

Akcja charytatywna jakiej jeszcze nie było! Studenci z całej Polski zorganizowali zbiórkę pieniędzy dla podopiecznych Fundacji z Pompą. Chodzi o uzbieranie jak największej kwoty na pomoc w walce z chorobami nowotworowymi dzieci z Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.

Sopot wspiera ósmoklasistów. Dyżury informacyjne w szkołach [AKTUALIZACJA]

Niedługo uczniowie klas ósmych staną przed jedną z ważniejszych decyzji życiowych, jaką jest wybór szkoły ponadpodstawowej, która z pewnością przygotuje ich do studiów czy pracy. By w tych nietypowych czasach tę decyzję ułatwić, uruchamiamy telefoniczne dyżury informacyjne dla młodzieży i ich rodziców w szkołach.

Wszystkie sopockie dzieci mają miejsce w przedszkolu

11 maja ogłoszone zostaną listy kandydatów przyjętych do sopockich przedszkoli na rok 2020/21. Wszystkie biorące udział w naborze dzieci w wieku 3-6 lat mają zapewnione miejsce w placówce przedszkolnej.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...