Rodzinny Sopot

Spotkajmy się po wakacjach – piknik sąsiedzki przy Kraszewskiego

Sopockie Domy Sąsiedzkie i Spółdzielnia Mieszkaniowa im. J. I. Kraszewskiego zapraszają w piątek, 17 września, od godz. 16.30 na Piknik Sąsiedzki. Na placu koło Spółdzielni Mieszkaniowej (ul. Kraszewskiego 31) będzie się naprawdę dużo działo! Można dołączyć do współtworzenia wydarzenia.

Dołącz do Sopockiego Ogniska Plastycznego

Sopockie Ognisko Plastyczne zaprasza do zapisów. Oferta jest bardzo szeroka i różnorodna, skierowana do dzieci od 5. roku życia i młodzieży do 23. roku życia. Zajęcia w ognisku są bezpłatne.

Artystyczny festyn w Młodzieżowym Domu Kultury

Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie zaprasza dzieci, młodzież, rodziców i sympatyków placówki na festyn inaugurujący nowy rok szkolny 2021/2022. Festyn odbędzie się w najbliższy poniedziałek 13 września, w godz. 16.30-18.30 na terenie zielonym MDK.

Pikniki Sąsiedzkie

Zapraszamy na pikniki sąsiedzkie w najbliższy piątek i sobotę. Będą one okazją do spotkań i miłego spędzenia czasu. Przewidziano atrakcje zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Piknik rodzinny Grupy GPEC w ogrodzie Muzeum Sopotu

Animacje dla dzieci, konkursy z nagrodami, strefa relaksu dla dorosłych i rozmowy z ekspertami z zakresu ciepłownictwa, możliwość zagłosowania na projekty BO – wszystko przy akompaniamencie radosnej muzyki w otoczeniu zieleni! Piknik rodzinny Grupy GPEC odbędzie się 11 września, start o godz. 15.00, zakończenie o godz. 18.00.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...