Rodzinny Sopot

„Zdolni z Sopotu” – pomimo pandemii projekt trwa

W czasie pandemii uczniowie nie mieli możliwości spotykania się w szkołach i przeprowadzania doświadczeń naukowych, jednak wciąż działali razem, online, w ramach projektu „Zdolni z Pomorza – Sopot”. A to wszystko dzięki zaangażowaniu niesamowitych nauczycieli i wyjątkowych sopockich uczniów. We wrześniu ruszają kolejne zajęcia.

Ekologiczny piknik na rynku

Jeśli szukacie Państwo imprezy, by z rodziną lub znajomymi ciekawie spędzić czas, zapraszamy 19 września na wielki piknik ekologiczny na sopockim rynku. W programie wiele atrakcji dla dużych i małych, będzie także możliwość oddania głosu na projekty Budżetu Obywatelskiego.

Alfa_Bet_Czarów. Program edukacyjny w PGS

Bezpłatny program edukacyjny dedykowany dzieciom, młodzieży i dorosłym oraz osobom z ograniczonymi możliwościami korzystania z dóbr kultury proponuje Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie. Zapraszamy do kreatywnej zabawy grupy szkolne, młodzież̇, seniorów, osoby z dysfunkcjami i wielodzietne rodziny. 

Mamy radę! Spotkania dla mam i dzieci

W trudnym czasie pandemii rodzice i dzieci są grupą szczególnie narażoną na stres i ciągłą niepewność organizacji czasu w przyszłych miesiącach. Pomocą mogą być warsztaty adresowane do mam dzieci szkolnych i przedszkolnych. Spotkania w Sopockiej Pracowni Otwartej będą chwilą na podzielenie się doświadczeniami, wymianą myśli, przestrzenią do „wygadania się”. Może dzięki spotkaniom uda się zawiązać trwałe sąsiedzkie więzi? Zapraszamy do zapisów.

MamCzas – grupa dla mam niemowlaków

Grupa MamCzas to projekt spotkań, których celem jest wsparcie młodych mam w jednej z najważniejszych podróży ich życia, jaką jest macierzyństwo. Cykliczne bezpłatne spotkania odbywać się będą online. Na pierwsze organizatorki zapraszają 14 września, w godz. 10.00-12.00. Konieczne wcześniejsze zapisy.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...