Rodzinny Sopot

Rodzinny poranek z Mewą Sopocianką

Na kolejne spotkanie z Mewą Sopocianką zapraszamy dzieci i rodziców w niedzielę, 17 marca. Tym razem gościem Mamuszki 14 będzie przyrodnik Jacek Karczewski, który opowie o życiu ptaków.

Rekrutacja do sopockich przedszkoli i pierwszych klas

Z początkiem marca rozpocznie się rekrutacja do sopockich przedszkoli oraz I klas oraz do oddziałów sportowych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2024/2025. Wniosek o przyjęcie dziecka do wybranego przedszkola można będzie składać od 1 marca do 3 kwietnia. Ogłoszenie wyników rekrutacji nastąpi 24 kwietnia. Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy I składa się bezpośrednio w szkole podstawowej, od 1 marca do 29 kwietnia. Wyniki rekrutacji znane będą 27 maja.  

Sport na Zdrowie – zgłoś swoje dziecko

Fundacja Sport na Zdrowie zaprasza na sportową przygodę sopockie dzieci w wieku od 7 do 16 lat. Bezpłatne zajęcia adresowane są do dzieci chorujących lub zagrożonych chorobami cywilizacyjnymi.

Ochrona małoletnich i zachowania niepożądane w sporcie – warsztaty

Sopocki Klub Jeździecki zaprasza na spotkanie warsztatowo-szkoleniowe dla dzieci i młodzieży, którego tematem będzie ochrona małoletnich, a w szczególności zachowania niepożądane. Spotkanie odbędzie się 17 lutego o godzinie 18.00 w restauracji Unicorn na Hipodromie.

Z dzieckiem na warsztaty do Muzeum Sopotu

W Muzeum Sopotu odbywają się warsztaty przygotowane w oparciu o aktualną wystawę czasową „Moda, której nie widać. Bielizna i dodatki do ubiorów od końca XIX do l. 30 XX w.", a także przybliżające historię Sopotu i pokazujące wyjątkowy, nadmorski charakter naszego miasta. Na warsztaty rzeźbiarskie „Papierowe morze” Muzeum Sopotu zaprasza 18 lutego w godz. 12.00-13.30.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...