Rodzinny Sopot

Dzień Dziecka w Sopocie

Tradycyjnie jak co roku miejskie instytucje kultury oraz sopockie kluby sportowe przygotowały ofertę dla najmłodszych z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka.

Wielkie sąsiedzkie grillowanie na stadionie

Pierwsza tegoroczna edycja Pikniku Rodzinnego na Stadionie Leśnym w Sopocie odbędzie się w niedzielę, 12 maja. „Wielkie sąsiedzkie grillowanie” jest propozycją na rodzinne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Majówkowe spotkanie z historią na Grodzisku

Grodzisko w Sopocie zaprasza na majówkę w skansenie. Program obejmuje aż cztery dni (1-4 maja) wypełnione atrakcjami popularyzującymi historię, głównie średniowiecze i kulturę Słowian. Inscenizacje, walki, pokazy, gawędy, gry i zabawy z udziałem publiczności, turniej miotania oszczepem o Puchar Prezydenta Sopotu – będzie z czego wybierać. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.  

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza na zajęcia

Rękodzieło, balet z rytmiką, a może szachy? Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie zaprasza do zapisów na zajęcia na nowy rok szkolny 2019/2020. Rekrutacja potrwa do 17 kwietnia.

Rozmowy o młodzieży – jak bezpiecznie wejść w dorosłe życie

„Porozmawiajmy o młodzieży – jak bezpiecznie wejść w dorosłe życie” to tytuł IX Sopockiego Sympozjum, które odbyło się 29 marca 2019 r. w hotelu Sheraton w Sopocie. Organizatorami spotkania byli: Urząd Miasta Sopotu i Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uzdrowisko Sopot.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...