Rodzinny Sopot

Królewna Śnieżka zaprasza na koncert

Słońce, szum fal i ciepły piasek pod stopami to cudowne wspomnienia znad morza, które powinno mieć każde dziecko. A gdyby tak dorzucić do nich bajkową muzykę? W ramach III Festiwalu Baltic Souvenir 6 lipca w Sopocie wybrzmią dźwięki opery skomponowanej specjalnie dla dzieci w oparciu o słynną baśń braci Grimm „Królewna Śnieżka”. Początek o godz. 12.00 w muszli koncertowej na molo. Wstęp jest wolny.

Trójmiejski Piknik Wielokulturowy

Sopockie Centrum Integracji i Wsparcia Cudzoziemców, CIS Sopot i Kis Sopot zapraszają mieszkańców Sopotu na Trójmiejski Piknik Wielokulturowy. 29 czerwca, w godz. 11.00-14.00 w samym środku Trójmiasta, w skansenie archeologicznym Grodzisko w Sopocie, będzie można wspólnie spędzić czas, poznać się, porozmawiać, posłuchać muzyki i cieszyć się latem. Wstęp jest wolny.

Trwają wakacje w mieście

Wakacje wystartowały, w Sopocie dzieci, również te z niepełnosprawnościami, będą mogły uczestniczyć w półkoloniach organizowanych przez różne instytucje i korzystać z zajęć tematycznych.

Dzieci polskiego pochodzenia z Białorusi spędzają wakacje w Sopocie

W ramach współpracy ze Związkiem Polaków na Białorusi oraz Stowarzyszeniem „Wspólnota Polska” od 16 do 30 czerwca 2019 r. w Sopocie gości grupa 50 dzieci i młodzieży pochodzenia polskiego z okolic Grodna wraz z opiekunami.

Sąsiedzki festyn w Kamiennym Potoku

Warsztaty dla dzieci i dorosłych, sąsiedzkie grillowanie, pchli targ i wiele, wiele innych atrakcji czekać będzie na uczestników podczas sąsiedzkiego festynu w Kamiennym Potoku, który odbędzie się 16 czerwca 2019 r. Start o godz. 10.00.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...