Rodzinny Sopot

Sopockie obchody Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

30 maja w całej Polsce obchodzony jest Dzień Rodzicielstwa Zastępczego. To święto jest podziękowaniem za ogromny wysiłek i zaangażowanie osób, które podejmują tę piękną lecz trudną misję. To również promowanie idei rodzicielstwa zastępczego i przełamywanie stereotypów dotyczących tej formy opieki.

Dzień Dziecka w Sopocie

W tym roku zapraszamy najmłodszych z okazji ich święta na moc atrakcji na świeżym powietrzu.

Piknik sąsiedzki pod piracką banderą

Ahoj sopocianie! Rezerwujcie czas na wspólną zabawę, na którą zapraszają Domy Sąsiedzkie razem ze Spółdzielnią Mieszkaniową im. J. I. Kraszewskiego w Kamiennym Potoku. 27 maja na placu przy spółdzielni będzie się działo! Udział jest bezpłatny, nie potrzeba zapisów.

Piknik wielokulturowy na Grodzisku

Koncert, ognisko, wspólne śpiewy i warsztaty, czyli znakomita zabawa dla wszystkich – tak zapowiada się kolejny Piknik wielokulturowy. Sopockie Centrum Integracji i Wsparcia Cudzoziemców i Centrum Integracji Społecznej w Sopocie zapraszają w niedzielę, 22 maja do uroczej i zacisznej przestrzeni Skansenu Archeologicznego Grodzisko w Sopocie. Wstęp jest wolny.

Głosuj na nowy sopocki żłobek!

Nowy żłobek w Sopocie został nominowany do finału ogólnopolskiego konkursu – Modernizacja Roku & Budowa XXI w. – edycja 26/2021. Zostało już niewiele czasu, bo głosowanie trwa do piątku do godz. 12.00.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...