Rodzinny Sopot

Wielkie sąsiedzkie grillowanie z organizacjami pozarządowymi

Na wrześniową edycję Wielkiego Sąsiedzkiego Grillowania mieszkańców i turystów zapraszają sopockie organizacje pozarządowe. 18 września w godz. 11.00-16.00 na górnym tarasie Stadionu Leśnego w Sopocie będzie czekało wiele atrakcji i niespodzianek przygotowanych wspólnie przez organizacje pozarządowe, miejskie instytucje oraz lokalne firmy.

Wsparcie na początek roku szkolnego

Wydatki związane z rozpoczęciem roku szkolnego, m.in. zakup podręczników, przyborów szkolnych czy stroju na zajęcia sportowe, to duże obciążenie dla domowego budżetu. Rodziny, które znajdują się w trudnej sytuacji, mogą liczyć na wsparcie ze strony miasta oraz z programów rządowych.

Pikniki Budżetu Obywatelskiego – edukacja, zabawa, integracja

Tradycyjnie już pikniki w trakcie głosowania na Budżet Obywatelski są okazją do wesołej zabawy dla rodzin. Nie inaczej będzie i w tym roku. Zapraszamy 9, 10, 11 i 17 września.

Sąsiedzi, czas na festyn!

Sopockie Domy Sąsiedzkie oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa im. J. I. Kraszewskiego zapraszają 5 września na Festyn Sąsiedzki i głosowanie na Budżet Obywatelski.

Od sierpnia wnioski na świadczenia dla rodzin również w formie papierowej

Wnioski na zasiłek rodzinny oraz świadczenia z funduszu alimentacyjnego na nowy okres świadczeniowy można składać elektronicznie, a od sierpnia dodatkowo tradycyjnie, w formie papierowej.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...