Rodzinny Sopot

Pomóżmy rodakom na Białorusi  

Tradycyjnie już, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, Urząd Miasta Sopotu wspólnie z sopockim oddziałem stowarzyszenia Wspólnota Polska organizuje zbiórkę darów, które zostaną przekazane Polakom mieszkającym na Białorusi.

„Zdrowe relacje – kapitał przyszłości”. Zapisz się na Forum dla Rodziny

Jakie mogą być konsekwencje ryzykownych zachowań wśród dzieci i młodzieży? Dlaczego w świecie cyfrowym tak ważne są relacje rodzic – dziecko? Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sopocie zaprasza na Forum dla Rodziny „Zdrowe relacje – kapitał przyszłości”, które odbędzie się 5 grudnia, w godz. 9.30-15.30, w Sopotece (Sopot Centrum, ul. Kościuszki 14). Konieczna wcześniejsza rejestracja.

Konkurs „Wolontariat. Aktywni w Sopocie” 2019 – zgłoś kandydata

Konkurs organizowany jest przez Stowarzyszenie Na Drodze Ekspresji to docenienie wyjątkowych, aktywnych, zaangażowanych wolontariuszy działających w Sopocie w różnych obszarach życia społecznego, jak również osób i miejsc, które dbają o rozwój wolontariatu, stwarzając ku temu wzorcowe warunki. Termin nadsyłania nominacji mija 2 grudnia.

O studiach i stażach za oceanem. Spotkanie z konsul Ambasady Stanów Zjednoczonych

Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie, Camp Counselors USA – Poland, partner Departamentu Stanu oraz Sopockie Centrum Integracji i Wsparcia Cudzoziemców zapraszają na spotkanie z Verą Partem, przedstawicielką Ambasady USA w Warszawie. Spotkanie, które odbędzie się 19 listopada w siedzibie SCIWC w Sopocie, będzie dotyczyć m.in. możliwości studiowania w Stanach Zjednoczonych.

19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży – warsztaty dla rodziców

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sopocie po raz kolejny przyłączył się do ogólnoświatowej kampanii i zaprasza na bezpłatne warsztaty – „Rozmawiam, więc chronię” dla rodziców oraz „Być partnerem” – warsztat rozwojowy dla mężczyzn.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...