Rodzinny Sopot

Charytatywny koncert „Uśmiech za Uśmiech”

Radni młodzieżowych rad miast z Sopotu i Gdańska z okazji Dnia Dziecka zapraszają na koncert charytatywny „Uśmiech za uśmiech”, który odbędzie się 4 czerwca w muszli koncertowej przy sopockim molo. Celem jest zbiórka pieniędzy dla Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci.

Sopot przystąpił do programu UNICEF Miasto Przyjazne Dzieciom

UNICEF Polska i Sopot podpisały porozumienie, na mocy którego miasto przystępuje do międzynarodowego programu UNICEF Miasto Przyjazne Dzieciom i będzie się ubiegać o nadanie tego tytułu. Sopot jest kolejnym ośrodkiem miejskim w Polsce, który dołączył do programu, na całym świecie jest ich ponad 4 tys.

Sopockie obchody Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

30 maja w całej Polsce obchodzony jest Dzień Rodzicielstwa Zastępczego. To święto jest podziękowaniem za ogromny wysiłek i zaangażowanie osób, które podejmują tę piękną lecz trudną misję. To również promowanie idei rodzicielstwa zastępczego i przełamywanie stereotypów dotyczących tej formy opieki.

Dzień Dziecka w Sopocie

W tym roku zapraszamy najmłodszych z okazji ich święta na moc atrakcji na świeżym powietrzu.

Piknik sąsiedzki pod piracką banderą

Ahoj sopocianie! Rezerwujcie czas na wspólną zabawę, na którą zapraszają Domy Sąsiedzkie razem ze Spółdzielnią Mieszkaniową im. J. I. Kraszewskiego w Kamiennym Potoku. 27 maja na placu przy spółdzielni będzie się działo! Udział jest bezpłatny, nie potrzeba zapisów.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...