Rodzinny Sopot

Huśtawka integracyjna – by wszystkie dzieci mogły się bawić

Na terenie ogrodu należącego do Zespołu Szkół Specjalnych nr 5, przy ul. Kazimierza Wielkiego 14 stanęła huśtawka integracyjna.

Sopot. Jasna Strona Nocy

Zapraszamy na występy w muszli koncertowej oraz spektakl uliczny na Molo w ramach akcji Sopot.Jasna Strona Nocy zainicjowanej tego lata przez Miasto Sopot. Przedsięwzięcie ma na celu niesienie pomocy osobom poszukującym wsparcia lub poszkodowanym w wyniku nadużyć substancji psychoaktywnych.

Flyball - psie zawody na Hipodromie

Po raz pierwszy w Polsce odbędą się Mistrzostwa Europy Flyball. Będzie to największe wydarzenie polskiego świata psich sportów tego roku. Flyball to niezwykle emocjonujący psi sport drużynowy. Wyścig z czasem, precyzja, emocje, współpraca i rywalizacja w jednym.

Ostatni Mohikanin na Grodzisku

XVIII wiek. Francja i Wielka Brytania walczą o panowanie w Ameryce Północnej. Po czyjej stronie staną Indianie? Zapraszamy na festyn historyczny realizowany we współpracy z trójmiejską grupą rekonstruktorów – Konfederacją Tomahawki i Muszkiety. Wstęp wolny. Blade twarze wchodzą na własną odpowiedzialność. Howgh!

Sobota na molo – organizacje pozarządowe zapraszają na festyn

W drugą sobotę września warto wybrać się na skwer Kuracyjny przy molo. Swoją działalność zaprezentuje tu blisko 60 organizacji, na co dzień oferujących różnorodne wsparcie sopocianom. Podczas 16. edycji Sopockiego Festynu Organizacji Pozarządowych, 8 września, w godz. 11.30-15.00 nie zabraknie propozycji dla dzieci, młodzieży, rodzin, osób aktywnych zawodowo, seniorów oraz osób z niepełnosprawnościami. Dla tych, którzy chcieliby włączyć się w społeczne, kulturalne i sportowe życie miasta, będzie to również okazja do poznania możliwości zaangażowania w sopocki wolontariat.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...