Rodzinny Sopot

Piknik wielokulturowy na Grodzisku

Koncert, ognisko, wspólne śpiewy i warsztaty, czyli znakomita zabawa dla wszystkich – tak zapowiada się kolejny Piknik wielokulturowy. Sopockie Centrum Integracji i Wsparcia Cudzoziemców i Centrum Integracji Społecznej w Sopocie zapraszają w niedzielę, 22 maja do uroczej i zacisznej przestrzeni Skansenu Archeologicznego Grodzisko w Sopocie. Wstęp jest wolny.

Głosuj na nowy sopocki żłobek!

Nowy żłobek w Sopocie został nominowany do finału ogólnopolskiego konkursu – Modernizacja Roku & Budowa XXI w. – edycja 26/2021. Zostało już niewiele czasu, bo głosowanie trwa do piątku do godz. 12.00.

Biblioteka dzieciom

Warsztaty, spotkania z autorami książek i podróżnikami zaplanowała dla dzieci Biblioteka Sopocka. Wydarzenia odbywać się będą we wszystkich filiach placówki.

Zbiórka sprzętu sportowego dla dzieci z Ukrainy

Akcję zbiórki rowerów i sprzętu sportowego dla dzieci kilkanaście dni temu zainicjowali sopoccy strażnicy miejscy. Zbiórka trwa dalej, a pierwsze pozyskane dzięki niej rowery, hulajnogi i piłki zostały dziś przekazane uchodźcom wojennym z Ukrainy.

Sopot zaprasza na majówkę

Długi weekend majowy to okazja do złapania oddechu i relaksu. Po pandemicznej przerwie sopocianie i turyści będą mogli rozpocząć sezon w aktywnym i kulturalnym stylu. Sopot przygotował na tę okazję szereg bezpłatnych atrakcji. Koncerty, warsztaty kotylionowe, animacje dla dzieci, wystawy, pokaz mody czy piknikowanie na trawie - to tylko niektóre z propozycji, które Sopot przygotował na tegoroczną majówkę. Pierwsze wydarzenia już 30 kwietnia.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...