Rodzinny Sopot

Szkoła Muzyczna zaprasza w swoje progi

Sopocka Szkoła Muzyczna I Stopnia im. St. Moniuszki zaprasza na dzień otwarty. 1 kwietnia, w godz. 16.00-19.00 nauczyciele i uczniowie czekają na wszystkich, którym muzyka jest bliska.

Wiosna przychodzi na Grodzisko

Zwyczaj palenia lub topienia marzanny, czyli kukły symbolizującej zimę, nawiązuje do mitologii słowiańskiej. A skansen archeologiczny Grodzisko od lat przyciąga miłośników słowiańskich obyczajów. Tym razem zaprasza 23 marca na powitanie wiosny.

Bezpłatne zajęcia dla dzieci i konsultacje dla rodziców. Rusza Sopocki Klub Malucha

Sopocki Klub Malucha na terenie Opery Leśnej wystartuje 21 marca. Będzie to miejsce dla rodziców z dziećmi w wieku 0-3 lat. Sopocki Klub Malucha powstaje z inicjatywy miasta w odpowiedzi na głosy rodziców, którzy wskazali potrzebę stworzenia takiego miejsca. Korzystanie z niego oraz wszystkich organizowanych tam zajęć jest bezpłatne.

Wybierz naukę w Sopocie! Sopockie Targi Szkół

Uczniów ostatnich klas szkół podstawowych i gimnazjów oraz ich rodziców zapraszamy na Sopockie Targi Szkół, które odbędą się 22 marca, w godz. 11.00-14.00, w Zespole Szkół nr 1 w Sopocie, przy ul. Książąt Pomorskich 16/18.

Warsztaty i komiks, który uczy jak przeciwdziałać przemocy

W sopockich szkołach podstawowych odbywają się warsztaty dotyczące przeciwdziałania przemocy i agresji. Zajęcia prowadzą psycholog oraz pracownik socjalny z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sopocie w oparciu o komiks – informator „Krótkie historie o  życiu”.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...