Rodzinny Sopot

Sopockie szkoły ponadgimnazjalne zapraszają

Do 20 czerwca gimnazjaliści mogą wybierać, w której szkole chcieliby kontynuować naukę. Ważne, by miejsce, które wybiorą, łączyło wysoki poziom edukacji z dobrą atmosferą. By szkoła uczyła, dając możliwość dostania się na wymarzone studia czy zdobycia pracy w wybranym zawodzie. To wszystko oferują młodzieży sopockie szkoły ponadgimnazjalne.

Międzyszkolne wymiany od Bałtyku do Tatr

Kontakty partnerskie Sopotu i Zakopanego sięgają 1993 roku. Od początku oba miasta koncentrowały się na wymianie doświadczeń pomiędzy samorządami, promocji turystycznej i kulturalnej miast oraz realizowały wizyty studyjne różnego typu. Ważnym elementem współpracy są również wymiany międzyszkolne.

Przedszkole dla wszystkich sopockich maluchów

Doskonała wiadomość dla sopocian: wszystkie dzieci w wieku od 3 do 6 lat biorące udział w naborze zostaną przyjęte do sopockich przedszkoli.

Sopockie Wakacje pod Żaglami 2017

Uwaga młodzi żeglarze! Miasto Sopot chętnych do udziału w rejsach po Zatoce Gdańskiej i do portów południowo-wschodniego Bałtyku zaprasza na pokład S/Y Alf.

Liceum I i V

I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie   V Liceum Ogólnokształcące klasa Koszykarska Mistrzostwa Sportowego     ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 UL. KSIĄŻĄT POMORSKIcH 16-18 81-746 SOPOT TEL.: (58) 551 14 93, E-MAIL: zs1@sopot.pl http://lo1sopot.pl/

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...