Rodzinny Sopot

Piknik rodzinny Grupy GPEC w ogrodzie Muzeum Sopotu

Animacje dla dzieci, konkursy z nagrodami, strefa relaksu dla dorosłych i rozmowy z ekspertami z zakresu ciepłownictwa, możliwość zagłosowania na projekty BO – wszystko przy akompaniamencie radosnej muzyki w otoczeniu zieleni! Piknik rodzinny Grupy GPEC odbędzie się 11 września, start o godz. 15.00, zakończenie o godz. 18.00.

Początek roku szkolnego – wsparcie dla rodzin z dziećmi

Wydatki związane z rozpoczęciem roku szkolnego, m.in. zakup podręczników, przyborów szkolnych, stroju na zajęcia sportowe czy przygotowanie pokoju dla ucznia, to duże obciążenie dla domowego budżetu. Rodziny, które znajdują się w trudnej sytuacji mogą liczyć na wsparcie ze strony miasta oraz z programów rządowych.

Piknik wielokulturowy na Grodzisku

Zapraszamy wszystkich mieszkańców, dzieci i dorosłych, zarówno starych jak i nowych mieszkańców na spotykanie w uroczej i zacisznej przestrzeni Skansenu Archeologicznego Grodzisko w Sopocie (ul. Haffnera 63). Piknik wielokulturowy odbędzie się 5 września o godz. 11.00. Wstęp jest wolny.

Piknik sąsiedzki: Spotkajmy się po wakacjach!

Sopockie Domy Sąsiedzkie i Biblioteka Sopocka zapraszają na Piknik sąsiedzki. Spotkanie odbędzie się 2 września, o godz. 16.00, w filii Biblioteki Sopockiej „Koc i Książka” przy ul. ul. Kazimierza Wielkiego 14.

Szczepienia dzieci i młodzieży w sopockich szkołach

W dniach 13-17 września 2021 r. w sopockich szkołach organizowane będą szczepienia dla uczniów powyżej 12. roku życia. W Sopocie jest 2240 uczniów w tym wieku.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...