Rodzinny Sopot

Piknik sąsiedzki pod piracką banderą

Ahoj sopocianie! Rezerwujcie czas na wspólną zabawę, na którą zapraszają Domy Sąsiedzkie razem ze Spółdzielnią Mieszkaniową im. J. I. Kraszewskiego w Kamiennym Potoku. 27 maja na placu przy spółdzielni będzie się działo! Udział jest bezpłatny, nie potrzeba zapisów.

Piknik wielokulturowy na Grodzisku

Koncert, ognisko, wspólne śpiewy i warsztaty, czyli znakomita zabawa dla wszystkich – tak zapowiada się kolejny Piknik wielokulturowy. Sopockie Centrum Integracji i Wsparcia Cudzoziemców i Centrum Integracji Społecznej w Sopocie zapraszają w niedzielę, 22 maja do uroczej i zacisznej przestrzeni Skansenu Archeologicznego Grodzisko w Sopocie. Wstęp jest wolny.

Głosuj na nowy sopocki żłobek!

Nowy żłobek w Sopocie został nominowany do finału ogólnopolskiego konkursu – Modernizacja Roku & Budowa XXI w. – edycja 26/2021. Zostało już niewiele czasu, bo głosowanie trwa do piątku do godz. 12.00.

Biblioteka dzieciom

Warsztaty, spotkania z autorami książek i podróżnikami zaplanowała dla dzieci Biblioteka Sopocka. Wydarzenia odbywać się będą we wszystkich filiach placówki.

Zbiórka sprzętu sportowego dla dzieci z Ukrainy

Akcję zbiórki rowerów i sprzętu sportowego dla dzieci kilkanaście dni temu zainicjowali sopoccy strażnicy miejscy. Zbiórka trwa dalej, a pierwsze pozyskane dzięki niej rowery, hulajnogi i piłki zostały dziś przekazane uchodźcom wojennym z Ukrainy.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...