Rodzinny Sopot

Mikołajkowe świętowanie z sąsiadami

Na placu przed Spółdzielnią Mieszkaniową im. J. I. Kraszewskiego na Kamiennym Potoku w piątek, 3 grudnia, będzie się dużo działo. Sopockie Domy Sąsiedzkie i Spółdzielnia zapraszają na wspólne, mikołajkowe świętowanie. Będzie świąteczna herbata i piernikowe smakołyki, koncert kolędników i oczywiście niespodzianki od Św. Mikołaja.

Sopockie obchody Dnia Pracownika Socjalnego

Otwarcie nowego mieszkania chronionego, wyróżnienia dla najlepszych opiekunek, dyplomy dla rodzin zastępczych z wieloletnim stażem oraz podziękowania dla wszystkich osób zaangażowanych w pracę na rzecz mieszkańców Sopotu potrzebujących wsparcia. W taki sposób Sopot obchodził Dzień Pracownika Socjalnego, który przypada 21 listopada.

W Sopocie powstało nowe mieszkanie chronione

Pięcioro młodych ludzi, wychowanków pieczy zastępczej, odebrało dziś klucze do nowego mieszkania chronionego, w którym będą mogli przygotowywać się do samodzielnego życia. Mieszkanie znajduje się w niedawno oddanym do użytku budynku komunalnym przy al. Niepodległości 650 B.

Mamo, mamo! Mammografia! Profilaktyczne badania piersi w Sopocie

W listopadzie można wykonać bezpłatne badania mammograficzne w przychodni przy ul. Chrobrego 6/8 w Sopocie. Telefon do rejestracji: 58 555 08 59.

Program in vitro w Sopocie od 2022 roku

Sopoccy radni na sesji 4 listopada przegłosowali program leczenia niepłodności metodą in vitro. Program, który rozpocznie się w przyszłym roku i potrwa 4 lata, jest częścią szerszego planu działań wspierających kobiety i rodziny w Sopocie.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...