Rodzinny Sopot

Dom Sąsiedzki Broadway zaprasza na dzień otwarty

W filii nr 7 Broadway Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sopocie działa Dom Sąsiedzki, który 6 czerwca 2017 r. o godz.17.00 zaprasza na dzień otwarty. Wstęp jest wolny.

Dzień Dziecka w Sopocie

Na sportowo, z książką, z eksperymentami naukowymi czy śpiewająco z Treflikami – będzie w czym wybierać. Z okazji święta najmłodszych w mieście przez kilka pierwszych dni czerwca odbywać się będą różne imprezy.

Sopockie szkoły ponadgimnazjalne zapraszają

Do 20 czerwca gimnazjaliści mogą wybierać, w której szkole chcieliby kontynuować naukę. Ważne, by miejsce, które wybiorą, łączyło wysoki poziom edukacji z dobrą atmosferą. By szkoła uczyła, dając możliwość dostania się na wymarzone studia czy zdobycia pracy w wybranym zawodzie. To wszystko oferują młodzieży sopockie szkoły ponadgimnazjalne.

Międzyszkolne wymiany od Bałtyku do Tatr

Kontakty partnerskie Sopotu i Zakopanego sięgają 1993 roku. Od początku oba miasta koncentrowały się na wymianie doświadczeń pomiędzy samorządami, promocji turystycznej i kulturalnej miast oraz realizowały wizyty studyjne różnego typu. Ważnym elementem współpracy są również wymiany międzyszkolne.

Przedszkole dla wszystkich sopockich maluchów

Doskonała wiadomość dla sopocian: wszystkie dzieci w wieku od 3 do 6 lat biorące udział w naborze zostaną przyjęte do sopockich przedszkoli.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...