Rodzinny Sopot

Grupa psychoedukacyjna dla kobiet doświadczających przemocy

Jeśli doświadczasz jakiejkolwiek formy przemocy w bliskich relacjach bądź czujesz się zagrożona tym zjawiskiem, skorzystaj z bezpłatnej pomocy psychologicznej i dołącz do grupy psychoedukacyjnej. Nie jesteś sama! Możesz odzyskać wpływ na swoje życie. Zajęcia rozpoczną się 6 listopada.

Niech skrzat zostanie Twoim sąsiadem

Sopockie Domy Sąsiedzkie zapraszają na warsztaty ceramiczne, podczas których powstaną drzwiczki do domków sopockich skrzatów. To inicjatywa mieszkanki Sopotu, zgłoszona i finansowana z Sopockiego Funduszu Sąsiedzkiego. Najbliższy warsztat w piątek, 13 października, w DS Alternatywy 5.

Sopot z tytułem Miasta Przyjaznego Dzieciom

Sopot oficjalnie otrzymał przyznawany przez UNICEF tytuł Miasta Przyjaznego Dzieciom. Podczas uroczystości 3 października Dyrektor Generalna UNICEF Polska Renata Bem przekazała na ręce wiceprezydentki Sopotu Magdaleny Czarzyńskiej-Jachim decyzję o dołączeniu Sopotu do miast noszących to zaszczytne miano.

Sopot Miasto Przyjazne Dzieciom – zapraszamy na festyn rodzinny

Dużo zabawy, śmiechu i tańca czeka na wszystkie dzieci, które 3 października przyjdą do Centrum Integracji Społecznej w Sopocie przy ul. Młyńskiej 11. Start o godz. 15.00, wstęp jest wolny.

Spy Guy Sopot – mobilna wersja już dostępna

Miłośnicy detektywistycznych łamigłówek mogą teraz rozwiązywać sopockie zagadki również w telefonie. Pierwsza gra mobilna o Sopocie jest już dostępna. Spy Guy Sopot to regionalna odsłona Spy Guy Hidden Objects. W sierpniu odbyła się premiera wersji planszowej, teraz Spy Guy – superdetektyw, który jest w stanie rozwikłać każdą zagadkę i złapać każdego przestępcę w mieście, zaprasza do zabawy na urządzeniach mobilnych.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...