Sopot dla seniorów

Ruszaj na ćwiczenia po zdrowy kręgosłup

Na bezpłatne zajęcia sportowe „Zdrowy kręgosłup”, w każdy poniedziałek o godz. 15.45, zaprasza sopocian Dom Pomocy Społecznej w Sopocie.

Sopot na Targach Seniora w Sztokholmie

Sopot, wraz z Pomorską Regionalną Organizacją Turystyczną i Zagranicznym Ośrodkiem Polskiej Organizacji Turystycznej, w dniach 24-26 października promuje się na Targach Seniora w Sztokholmie.

Zajęcia z samoobrony dla seniorów

Starszy nie znaczy bezradny! Sopocka Straż Miejska zaprasza osoby 50+ na bezpłatne zajęcia z samoobrony. Będą praktyczne szkolenia połączone z wykładami mi.in. o tym, jak nie paść ofiarą różnych oszustów.

Zdrowa Sobota – bezpłatne badania, warsztaty i zajęcia sportowe

W kalendarzu imprez ERGO ARENY pojawiły się Zdrowe Soboty – możliwość udziału w interesujących spotkaniach edukacyjnych, dotyczących ważnych współczesnych problemów i sposobów radzenia sobie z nimi, pozwalających zmniejszyć napięcie i stres. Najbliższa edycja już 28 października, wstęp jest wolny.

Mamy radę na samotność – dzień otwarty w Dziennym Domu Pobytu

Sopockich seniorów oraz ich bliskich i opiekunów Dzienny Dom Pobytu w Sopocie zaprasza na dzień otwarty. 17 października 2017 r., w godz. 10.00-12.00, oprócz wielu atrakcji, dostępny będzie punkt, w którym udzielane będą informacje na temat oferty placówki i spraw formalnych związanych z przyjęciem.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...