Sopot dla seniorów

DJ Wika rozkręci Sopockie Spotkania Kobiet

Najbardziej energetyczna seniorka w Polsce będzie gościnią kolejnych Sopockich Spotkań Kobiet. To wydanie będzie nietypowe, bowiem rozpocznie się… potańcówką, którą poprowadzi oczywiście DJ Wika. Spotkanie odbędzie się w Teatrze Atelier we wtorek, 8 listopada. Potańcówka zacznie się o godz. 16.00, a na rozmowę z Wirginią Szmyt zapraszamy od godz. 18.30.

Zdrowy senior

Interakcje leków z żywnością, diagnostyka laboratoryjna, suplementacja, a przede wszystkim przepisy na zdrowe i smaczne dania. Takie między innymi informacje można znaleźć w broszurze dotyczącej żywienia seniorów, którą fundacja Viva! Przygotowała w ramach projektu „VegeSenior”.

Miasto Seniora. Warsztaty dla opiekunów z Marcelem Andino Velezem

W czwartek, 1 września, Sopoteka zaprasza na warsztaty stworzone z myślą o opiekunach rodzinnych, które poprowadzi Marcel Andino Velez, certyfikowany opiekun medyczny i koordynator opieki, a od czerwca 2022 r. wiceprzewodniczący Okręgu Mazowieckiego Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego.

Czy opiekun rodzinny musi być sam? Spotkanie z ekspertami w Sopotece

Biblioteka Sopocka, w ramach projektu Miasto Seniora, zaprasza na spotkanie z ekspertami pod hasłem „Opieka nad chorym bliskim w domu”, które odbędzie się w czwartek, 11 sierpnia, o godz. 11.30 w Sopotece.

Wakacyjne Miasto Seniora w Bibliotece Sopockiej

Biblioteka Sopocka, poza bogatą ofertą wakacyjną dla dzieci i młodzieży, przygotowała także wiele atrakcji dla seniorów.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...