Sopot dla seniorów

Zajrzyj w siebie, zachowaj zdrowie i aktywność. Najnowsza publikacja SUTW dla seniorów

„Zajrzyj w siebie” to tytuł publikacji, którą dla seniorów przygotował właśnie Sopocki Uniwersytet Trzeciego Wieku. Znalazły się tam ciekawe artykuły, propozycje ćwiczeń i zdjęć przygotowane specjalnie przez wykładowców SUTW.

Dobrze zaplanuj jesień życia. Nowy projekt CKU w Sopocie

Najnowszy projekt, w którym uczestniczy Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sopocie, ma na celu przygotowanie seniorów i profesjonalistów pracujących z seniorami do efektywnego planowania kolejnych etapów życia.

Szczepienia dla seniorów

Trwa rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów, którzy skończyli 80 i 70 lat. 25 stycznia rozpoczną się szczepienia dla zarejestrowanych seniorów.

Świąteczne paczki dla samotnych seniorów

Co roku w Urzędzie Miasta Sopotu organizowana była wieczerza wigilijna dla 100 samotnych, potrzebujących seniorów. Przygotowywały ją Polski Komitet Pomocy Społecznej Zarząd Miejski Sopot oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sopocie. W tym roku z uwagi na trwającą pandemię odbędzie się to w zmienionej formule. Zamiast tradycyjnego spotkania organizatorzy przygotowali dla seniorów paczki.

„Choinki dobrych życzeń” powędrują do samotnych sopocian

Jeśli jesteś mieszkańcem Sopotu i nie masz możliwości, aby w tym roku kupić choinkę, zadzwoń do nas! Chcemy sprawić, aby ten świąteczny czas, w tym roku inny niż zawsze, był jednak pełen ciepła i serdeczności. W ramach akcji „Sopocianie sopocianom na święta” podarujemy żywą pachnącą lasem choinkę osobom potrzebującym. 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...