Sopot dla seniorów

Sopot ma Radę Seniorów

Pierwsze posiedzenie Rady Seniorów Gminy Miasta Sopotu za nami. 19 czerwca w sali obrad Urzędu Miasta spotkało się 14-osobowe grono, którego głównym zadaniem jest działanie na rzecz seniorów poprzez reprezentowanie ich interesów wobec władz samorządowych.

Broadway z nagrodą „Pomorskie dla Seniora”!

W kategorii Samorząd przyjazny seniorom – miejsce ulubione przez seniorów wśród 12 laureatów znalazł się Dom Sąsiedzki Broadway działający w filii nr 7 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sopocie.

PZON zmienia siedzibę

Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Gdyni zmienia siedzibę. Od 21 maja 2018 r. mieścić się będzie przy ul. Władysława IV 43 (budynek HOSSA).

W zdrowym ciele zdrowy duch, czyli dbaj o kręgosłup

Seniorzy z osiedla Mickiewicza dbają o zdrowy kręgosłup. W każdy poniedziałek, wraz z Katarzyną Syp, certyfikowaną instruktorką zdrowego kręgosłupa i pilatesu, okoliczni mieszkańcy zbierają się w Domu Pomocy Społecznej w Sopocie i... ćwiczą.

Godność osoby niepełnosprawnej

Godność osoby niepełnosprawnej będzie tematem spotkania, które odbędzie się w niedzielę, 13 maja, o godz. 16.00 w Sopotece (Sopot Centrum). Poprzedzone będzie mszą świętą w intencji osób niepełnosprawnych, która odbędzie się tego samego dnia o godz. 15.00 w kościele pw. Gwiazdy Morza. Wszystkich zainteresowanych tematem do udziału w spotkaniu zapraszają ks. prałat Stanisław Łada, duszpasterz osób niepełnosprawnych, Wieczesław Augustyniak, przewodniczący Rady Miasta Sopotu oraz Jacek Karnowski, prezydent Sopotu.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...