Sopot moje miasto

Ogłoszenie o przesunięciu terminu składania wniosków do projektu planu zagospodarowania przestrzennego

Informujemy o przesunięciu terminu do składania wniosków do projektu  planu zagospodarowania przestrzennego  rejonu hali widowiskowo-sportowej przy Placu Dwóch Miast w mieście  Sopocie  (symbol planu R-4/01).

XIV Sopocka Integracyjna Giełda Pracy

Stowarzyszenie Na Drodze Ekspresji Pomorska Koalicja Na Rzecz Zdrowia Psychicznego, Urząd Miasta Sopotu oraz Sopoteka – galeria kultury multimedialnej zapraszają na XIV edycję wydarzenia promującego aktywizację zawodowo-społeczną osób z kręgu wykluczenia społecznego, w szczególności osób z niepełnosprawnościami– Sopocką Integracyjną Giełdę Pracy. Odbędzie się ona 19 września, w godz. 10.00-13.00, w przestrzeni przed Sopoteką – galerią kultury multimedialnej, ul. Tadeusza Kościuszki 14, Sopot Centrum, II piętro.

Remonty i przebudowy dróg w Sopocie

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od 18 do 24 września 2019 r. planowane są prace mogące powodować utrudnienia w ruchu drogowym.

Gala nagrody „Okulary ks. Kaczkowskiego. Nie widzę przeszkód"

Zwycięzców I edycji konkursu „Okulary ks. Kaczkowskiego. Nie widzę przeszkód”, poznamy w piątek, 20 września, o godz. 19.00 w Sopocie. Gala finałowa odbędzie się w Sali Koncertowej Polskiej Filharmonii Kameralnej.

Sopot uhonorowany Lodołamaczami 2019

Opera Leśna z Lodołamaczem za przyjazną przestrzeń oraz Krystyna Kalańska ze Środowiskowego Domu Samopomocy z wyróżnieniem w kategorii Lodołamacz Specjalny – oto sopoccy laureaci XIV edycji Kampanii Społecznej Lodołamacze. Regionalna Gala konkursu Lodołamacze 2019 odbyła się 16 września w Galerii Miejskiej BWA w Bydgoszczy.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...