Sopot moje miasto

SOPOCIANIE SOPOCIANOM 1%. JESTEM – DZIAŁAM! DLA SOPOTU!

Czterdzieści sopockich organizacji pożytku publicznego zaprasza sopocian do włączenia w kampanię SOPOCIANIE SOPOCIANOM 1%. Podatek przekazany na wybraną lokalną organizację pozostanie w Sopocie i tym samym wróci do mieszkańców miasta.

UWAGA!!! WAŻNE DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

zamierzających ubiegać się o dofinansowanie letniego wypoczynku w ramach II konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2017 roku.

ŚWIĘTO SOPOCKICH WOLONTARIUSZY

15 grudnia w Sali Herbowej Urzędu Miasta Sopotu o godz. 16.30 rozpoczną się uroczyste sopockie obchody Dnia Wolontariusza organizowane pod hasłem „Aktywni w Sopocie”.

NABÓR PRZEDSTAWICIELI ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH NA CZŁONKÓW KOMISJI KONKURSOWYCH W GMINIE MIASTA SOPOTU NA ROK 2017

Sopocka Rada Organizacji Pozarządowych zaprasza przedstawicieli sopockich organizacji pozarządowych do zgłaszania swoich kandydatów do komisji konkursowych, oceniających oferty realizacji zdań publicznych w Gminie Miasta Sopotu, w roku 2017. Nabór na członków komisji konkursowych trwa do 28 listopada br.

SOPOCKI WOLONTARIUSZ ROKU 2016

Kto w roku 2016 otrzyma tytuł Sopockiego Wolontariusza Roku? Której z organizacji lub instytucji publicznych przypadnie miano Przyjaznej Wolontariuszom? Odpowiedzi na te pytania poznamy w drugiej połowie grudnia. Tymczasem Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych zaprasza do składania nominacji do 5 grudnia 2016 r.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...