Sopot moje miasto

MINĄŁ TYDZIEŃ OD POWOŁANIA SOPOCKIEJ RADY ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH KADENCJI 2016-2019

W dniu 10 października br. przedstawiciele sopockich organizacji pozarządowych wybrali nowy 9-osobowy skład Rady na kadencje 2016-2019. Pierwsze posiedzenie nowo wybranej Rady odbędzie się 26 października br. o godz. 15.15 w siedzibie Sopockiego Centrum Organizacji Pozarządowych. Zapraszamy do zapoznania z protokołem z Powszechnego Zebrania Przedstawicieli Sopockich Organizacji Pozarządowych.

ZOSTAŃ SuperW - ZAWIĄZUJE SIĘ DRUŻYNA SZLACHETNEJ PACZKI W SOPOCIE

Wszystkich chętnych do zdobycia cennego doświadczenia oraz poznania ludzi pełnych pasji Lider Szlachetnej Paczki w Sopocie Angelika Kuk zaprasza do współpracy. Poszukiwane są w szczególności osoby energiczne, uśmiechnięte, które chcą pomagać innym i mieć wpływ na lokalną rzeczywistość.

NABÓR DO INKUBATORA INNOWACJI SPOŁECZNYCH "MAŁE WIELKIE ZMIANY"

Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych w partnerstwie z PwC Polska Sp. z o.o.  zapraszają do udziału w projekcie, którego celem jest aktywizacja zawodowa osób oddalonych od rynku pracy. W Inkubatorze wspierane są organizacje, które chcą wprowadzić nowatorskie rozwiązania otwierające rynek pracy. Organizatorzy zapewniają przy tym granty o średniej wysokości 43 tys. zł oraz pomoc mentorów i specjalistów.

„ABC przedsiębiorczości społecznej” – warsztaty dla organizacji pozarządowych

Spółdzielnia Socjalna Kooperacja zaprasza na warsztaty, które odbędą się w dniach 28-29.10.2016 r. w Sopockim Inkubatorze Przedsiębiorczości Społecznej.

SZKOLENIA DLA SOPOCKICH ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Trwa nabór na szkolenia dla organizacji działających na rzecz Sopotu i/lub jego Mieszkańców, które odbędą się w okresie listopad-grudzień br. w Sopockim Centrum Organizacji Pozarządowych.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...