Sopot moje miasto

Spacer badawczy

Zapraszamy na wspólny spacer po Sopocie, którego celem będzie wizja lokalna miejsc ważnych dla poruszania się na piechotę po naszym mieście.

Wyznaczono datę operacji pani Bartkowiak

Na poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. został wyznaczony termin przeprowadzenia pierwszej operacji pani Stanisławy Jolanty Bartkowiak w szpitalu w Zakopanem. Pani Bartkowiak ucierpiała podczas wichury 8 listopada 2015 r. i od tej pory jest intensywnie rehabilitowana. Gmina Miasta Sopotu od początku wspiera panią Bartkowiak i jej rodzinę.

Oświadczenie Prezydenta Miasta Sopotu Jacka Karnowskiego w sprawie inicjatywy referendalnej

Każdego dnia chodzę po mieście i rozmawiam z Sopocianami o tym, jak się żyje i pracuje w Sopocie. Spotykamy się przy okazji głosowania na Budżet Obywatelski, konsultacji uchwały krajobrazowej czy polityki mobilności w mieście. To jest codzienna weryfikacja pracy Rady Miasta i mojej. Zawsze otwarcie staję do dyskusji na wszystkie tematy z mieszkańcami. Najważniejszą weryfikacją dla władz samorządowych są jednak demokratyczne wybory. Najbliższe odbędą się za rok.

Organizacja ruchu przed 1 listopada

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od 25 października do 1 listopada planowane są następujące prace powodujące utrudnienia w ruchu drogowym:

Remont al. Niepodległości – warto będzie skorzystać z objazdów

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, iż 21 i 22 października 2017 r. prowadzone będą roboty drogowe na al. Niepodległości. Na jezdni w kierunku Gdańska, na wysokości skrzyżowania z ulicą Armii Krajowej/Jana z Kolna, kładziona będzie nowa warstwa bitumiczna.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...