Sopot moje miasto

Roczny Program współpracy Gminy Miasta Sopotu z organizacjami pozarządowymi

Zapraszamy do konsultacji w sprawie Rocznego Program współpracy Gminy Miasta Sopotu z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art.3 ust.3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie,  na rok 2017. Konsultacje trwają do dnia 19.08.2016r.

Ważne dla OPP !

19 lipca 2016 r. wejdzie w życie Rozporządzenie Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 22 czerwca 2016 r. w sprawie zamieszczenia informacji przez organizacje pożytku publicznego z zakresu 1% podatku dochodowego od osób fizycznych.

INTEGRACYJNY PIKNIK TRZEŹWOŚCI W SOPOCIE

Stowarzyszenie Klub Abstynenta "MEWA" zaprasza do udziału w Pikniku wszystkich chętnych wraz z rodzinami w dniu 9 lipca 2016 r.

Wyniki weryfikacji projektów do Sopockiego budżetu obywatelskiego

Przedstawiamy ostateczne wyniki weryfikacji projektów do Sopockiego Budżetu Obywatelskiego. W sumie wpłynęło 7 odwołań od wstępnej weryfikacji projektów. Zostały one omówione przez komisję i wszelkie zmiany lub sugestie zostały wyjasnione w opisach do projektów w ostatniej kolumnie, lub poprawione. Zapraszamy do zapoznania się z pełna listą zweryfikowanych wniosków oraz do udziału w głosowaniu które odbędzie się od 12 do 25 września.   WYNIKI WERYFIKACJI

Spotkanie komisji ds. Budżetu Obywatelskiego

Do 30 czerwca czekamy na odwołania od wyników weryfikacji wniosków złożonych do Sopockiego Budżetu Obywatelskiego.   Tymczasem zapraszamy Państwa na spotkanie Komisji Rady Miasta Sopotu ds. Budżetu Obywatelskiego, która odbędzie się w najbliższy poniedziałek (27 czerwca) na godzinę 17:00 w sali 58. Na spotkaniu zostaną omówione odwołania które do tej pory spłyneły do Urzedu Miasta.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...