Sopot moje miasto

Sopot przygotowuje się do pomocy osobom bezdomnym

W Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Sopocie odbyło się spotkanie przygotowujące do akcji „Zima”, dotyczące zasad udzielania pomocy i postępowania z osobami bezdomnymi w okresie zimowym.

Oświadczenie Prezydenta Miasta Sopotu

W nawiązaniu do decyzji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego o uchyleniu wpisu terenów sopockich kortów do rejestru zabytków oraz twierdzeń Bartłomieja Białaszczyka, prezesa zarządu SKT w upadłości z siedzibą w Siedlcach, że SKT nie chciało zabudować terenów sopockich kortów, Prezydent Miasta Sopotu oświadcza, że:

Remonty i przebudowy dróg  

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od 7 do 13 listopada planowane są prace mogące powodować utrudnienia w ruchu drogowym.

Uwagi do miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Hipodromu

Termin do składania uwag do wyłożonego do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego rejonu Hipodromu w mieście Sopocie (symbol planu R-4/06) upływa 19 listopada 2018 r.

Patriotycznie, kolorowo, rodzinnie, aktywnie – Sopot świętuje 100. rocznicę odzyskania niepodległości

V strażacki przejazd samochodów zabytkowych i rowerów, wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych w muszli koncertowej przy molo czy „Polonez Niepodległości” odtańczony na monciaku – to tylko niektóre atrakcje z bogatego programu świętowania 11 listopada w Sopocie 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Ciekawe rzeczy dziać się będą także 9 i 10 listopada. Zapraszamy wszystkich mieszkańców i przyjaciół Sopotu do wspólnego świętowania!

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...