Sopot moje miasto

Organizacja ruchu przed sopockim cmentarzem

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, iż w związku z dniem Wszystkich Świętych wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu na ul. Malczewskiego oraz ulicach przyległych.

Wspólna modlitwa przy nowym lapidarium

Na Cmentarzu Komunalnym w Sopocie, przy kaplicy grobowej rodziny Herbstów, powstało lapidarium. Zgromadzono tam obiekty sepulkralne, czyli nagrobki lub ich fragmenty i krzyże pochodzące z końca XIX wieku i I połowy XX wieku. 31 października o godz. 14.00 zapraszamy wszystkich na wspólną modlitwę w intencji zmarłych sopocian.

Czasowe zamknięcie ul. Goyki

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, iż od 29 do 31 października zamknięta będzie ul. Goyki, na odcinku pomiędzy ul. Powstańców Warszawy a ul. Haffnera. Zamknięcie związane jest z budową sieci gazowej.

Zadbaj o swoje zdrowie – bezpłatne badania słuchu

Przez dwa październikowe dni mieszkańcy Sopotu będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań słuchu, które pomogą wykryć ewentualne nieprawidłowości.

Konkurs na koncepcję żłobka

Przedmiotem konkursu jest opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej nowego żłobka na terenie działki przy ul. Obodrzyców 18-20 w Sopocie. Celem jest uzyskanie najlepszego rozwiązania dla budowy żłobka z przeznaczeniem dla 4 grup wiekowych wraz z drogą dojazdową do budynku oraz koncepcją architektoniczną zagospodarowania terenu otaczającego projektowany żłobek i istniejące przedszkole.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...