Sopot moje miasto

Sopockie Muzy wręczone!

Kamila Maik, Adam Żuchowski, prof. dr hab. Piotr Stepnowski – oto laureaci tegorocznej Sopockiej Muzy. W Sali Columbus Hotelu Sheraton w Sopocie odbyła się uroczysta gala wręczenia Nagrody Prezydenta Miasta Sopotu w dziedzinie nauki, kultury i sztuki Sopocka Muza. Przyznany został również tytuł Mecenasa Kultury Sopotu za rok 2018. Otrzymała go firma ZIAJA.

Nagrody dla pracowników sopockiego pogotowia

„Dziękuję za Waszą ciężką i odpowiedzialną pracę” – powiedział prezydent Sopotu Jacek Karnowski, wręczając pracownikom sopockiego pogotowia podziękowania i nagrody. Dwadzieścia jeden osób, pracowników SP ZZOZ Miejskiej Stacji Pogotowia Ratunkowego z Przychodnią w Sopocie, otrzymało dziś podziękowania za swoją odpowiedzialną służbę.

Będzie wiało

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Gdańsku ostrzega przed wichurą.

Nowe możliwości dla rozwoju eksportu firm

O nowych możliwościach dla rozwoju eksportu mikro, małych i średnich firm, o współpracy międzynarodowej w celu powstania nowych polityk proeksportowych, a także o wsparciu unijnym dla firm w kolejnych latach będzie można usłyszeć podczas konferencji z udziałem Elżbiety Bieńkowskiej, Komisarza UE ds. rynku wewnętrznego, przemysłu, przedsiębiorczości i MŚP. Konferencja odbędzie się 16 października, w godz. 10.00-14.00 w Dworze Artusa w Gdańsku.

„Wszyscy jesteśmy sopocianami. Wspierajmy się!”

Tu się urodziliśmy, tu mieszkamy, pracujemy, w Sopocie tworzymy, chodzimy do szkoły, znaleźliśmy swój dom… Ilu ludzi, tyle twarzy miasta. Różnych nacji, poglądów, zawodów czy kondycji zdrowotnej. Ale wszyscy tworzymy jedno oblicze, bo wszyscy jesteśmy sopocianami. Wszyscy mamy takie same prawa i wszyscy tak samo chcemy korzystać z uroków naszego pięknego Sopotu. Wspierajmy się wzajemnie! Miasto Sopot zorganizowało kampanię „Wszyscy jesteśmy sopocianami. Wspierajmy się!”, która pokazuje różnych mieszkańców naszego miasta.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...