Sopot moje miasto

Francuskie inspiracje na Sopockiej Majówce

Program tegorocznej Sopockiej Majówki obfituje w wydarzenia artystyczne, kulturalne i sportowe. Od 27 kwietnia do 6 maja wszyscy sopocianie i odwiedzający kurort goście będą mieli do wyboru pokazy filmowe i spektakle teatralne, koncerty, wystawy, warsztaty rodzinne, pikniki, targ kulinarny, aktywności sportowe i spacery historyczne. Inspiracją dla wybranych wydarzeń tegorocznej Sopockiej Majówki jest kultura, zwyczaje i smaki Francji.

Sopoccy licealiści w Memphis

Na zaproszenie Polish-American Socjety na początki kwietnia grupa sopockich licealistów pod opieką Urszuli Zblewskiej wzięła udział w MLK50, czyli obchodach 50. rocznicy śmierci Martina Luthera Kinga Jr.

Remonty i przebudowy dróg w Sopocie

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od 11 do 17 kwietnia planowane są prace mogące powodować utrudnienia w ruchu drogowym.

Przyjdź na premierę filmu o Sopockim Budżecie Obywatelskim!

Zapraszamy na premierę filmu „BO Sopot tworzą mieszkańcy”. Zagrali w nim mieszkańcy Sopotu, którzy również sami napisali scenariusz. Film pokazuje, jak dzięki mieszkańcom, przez budżet obywatelski zmienia się miasto. Widzimy się 14 kwietnia w Teatrze na Plaży!

Dzień otwarty w Sopockiej Szkole Muzycznej

Sopocka Szkoła Muzyczna I st. im. Stanisława Moniuszki zaprasza do odwiedzenia swojej siedziby przy ul. Obrońców Westerplatte 18/20. Dzień otwarty odbędzie się 18 kwietnia, w godz. 16.00-19.00.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...