Sopot moje miasto

Wyniki weryfikacji projektów do Sopockiego budżetu obywatelskiego

Zachęcamy do zapoznania się ze wstepnymi wynikami weryfikacji wniosków złożonych do tegorocznej edycji Sopockiego Budżetu Obywatelskiego. Do 30 czerwca można składać odwołania od decyzji komisji w kancelarii urzędu lub drogą e-mailową na adres budzet2017@sopot.pl. W przypadku przesłania odwołania pocztą tradycyjną odwołanie musi wpłynąć do urzędu do 30 czerwca. Ostateczne wyniki weryfikacji zostaną opublikowane do 8 lipca 2017 roku. WYNIKI WERYFIKACJI   Przypominamy, że tegoroczne głosowanie na projekty z budżetu obywatelskiego odbędzie się od 12 do 25 września.

SOPOCCY RZECZNICY WOLONTARIATU – ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY

Partnerstwo Stowarzyszenia Na Drodze Ekspresji, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Gminy Miasta Sopotu zaprasza na spotkanie informacyjno - konsultacyjne dotyczące programu „Wolontariat to pasja działania. Systemowe rozwiązania na rzecz rozwoju wolontariatu w Sopocie”. Spotkanie odbędzie się w dniu 22 czerwca br. (środa), o godz. 14.00 w Sopockim Centrum Organizacji Pozarządowych (ul. Marynarzy 4, sala nr 1).

Nagroda Prezydenta Miasta Sopotu „Sopockie Serce"

Zarządzenie Nr 601 /2016 Prezydenta Miasta Sopotu z dnia 13 czerwca 2016 roku w sprawie ustanowienia nagrody Prezydenta Miasta Sopotu „Sopockie Serce" oraz ustalenia regulaminu jej przyznawania

XXVII MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW, MŁODZIEŻOWCÓW, JUNIORÓW I JUNIORÓW MŁODSZYCH W KARATE TRADYCYJNYM

Akademia Karate Tradycyjnego w Sopocie oraz Okręgowy Związek Karate Tradycyjnego w Gdańsku zapraszają w dniach 18-19 czerwca br. na Mistrzostwa, które odbędą się w Hali 100-lecia Sopotu.

SZKOLENIA W RAMACH II EDYCJI SZKOŁY LIDERÓW I LIDEREK

Pomorska Sieć Centrów Organizacji Pozarządowych wraz z Absolwentami 18. Edycji Szkoły Trenerskiej STOP zapraszają do udziału w szkoleniach organizowanych w Gdańsku i w Sopocie.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...