Sopot moje miasto

12 września rusza głosowanie na Budżet Obywatelski

W dniach 12-25 września głosować można przez internet na www.obywatelskisopot.pl, w Urzędzie Miasta, w bibliotekach. Już dziś zapraszamy do zapoznania się z kartami do głosowania: Okręg 1 Okręg 2 Okręg 3 Okręg 4 Zapraszamy wnioskodawców do promocji swoich projektów - w urzędzie miasta w Biurze Promocji (pokój 48, I piętro) dostępne są dla Państwa plakaty w które można wpisać nazwy swojego projektu i rozwiesić w okolicy. Służymy pomocą także w przypadku potrzeby powielenia własnych materiałów.  

PRZEDŁUŻONY CZAS KONSULTACJI PROGRAMU WSPÓŁPRACY SOPOTU Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI NA ROK 2017

Konsultacje sopockiego Programu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi na rok 2017 zostały przedłużone i trwają do 19 września br. Do tego czasu Sopocka Rada Organizacji Pozarządowych przekaże Prezydentowi uwagi do projektu Programu, które wniosą przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz podmiotami wymienionymi w art.3 ust.3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

ŚWIĘTO ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH W SOPOCIE

Tradycyjnie, w drugą sobotę września na Skwerze Kuracyjnym Sopockiego Molo swoją działalność zaprezentują organizacje pozarządowe. 14-ta edycja festynu zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. W dniu 10 września, w godz. 11.30-15.00 będzie można poznać ofertę blisko 60 podmiotów. Nie zabraknie aktywności dedykowanych dzieciom, młodzieży, rodzinom, osobom aktywnym zawodowo, seniorom oraz osobom z różnego rodzaju niepełnosprawnościami.

KONSULTACJE PROGRAMU WSPÓŁPRACY SOPOTU Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI NA ROK 2017

Sopocka Rada Organizacji Pozarządowych zaprasza zainteresowanych przedstawicieli sektora pozarządowego oraz administracji publicznej do udziału w spotkaniu konsultacyjnym dotyczącym Rocznego Program Współpracy Gminy Miasta Sopotu z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art.3 ust.3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, na rok 2017.

OTWARTY KONKURS OFERT NA REALIZACJĘ ZADAŃ GMINY MIASTA SOPOTU Z ZAKRESU POMOCY SPOŁECZNEJ

Prezydent Miasta Sopotu zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art.3 ust.3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do składania w terminie do 30 sierpnia br. ofert na prowadzenie ośrodka dla osób z zaburzeniami psychicznymi – środowiskowego domu samopomocy typu C dla osób dementywnych, w tym z chorobą alzheimera. Zadanie zlecone w formie powierzenia.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...