Sopot moje miasto

List otwarty Prezydenta Sopotu do posła na Sejm RP Kornela Morawieckiego

Prezydent Sopotu Jacek Karnowski wystosował list otwarty do Marszałka Seniora Sejmu RP Kornela Morawieckiego. List dotyczy wypowiedzi Pana Marszałka podczas konferencji stowarzyszenia „Lex Nostra”. Konferencja odbyła się 28 lutego 2018 r. w Warszawie i dotyczyła m.in. niezależności dziennikarskiej.

Remonty dróg w Sopocie

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że w od 14 do 20 marca 2018 r. planowane są prace powodujące utrudnienia w ruchu drogowym.

Pożegnanie zimy we wszystkich językach świata

Sopockie Centrum Integracji i Wsparcia Cudzoziemców zaprasza na Integracyjny Piknik z okazji Pożegnania Zimy. Wspólne zabawy i rozmowy zaplanowano w Skansenie Archeologicznym Grodzisko w Sopocie, 17 marca, od godz. 11.00. Wstęp jest wolny.

Targi Szkół. Gimnazjalisto, wybierz naukę w Sopocie!

Gimnazjalistów oraz ich rodziców zapraszamy na Sopockie Targi Szkół dla Gimnazjalistów, które odbędą się 21 marca 2018 r., w godz. 11.00-14.00, w Zespole Szkół nr 1 w Sopocie, przy ul. Książąt Pomorskich 16/18.

Syndyk niezadowolony z ochrony konserwatorskiej kortów

Syndyk masy upadłości Sopockiego Klubu Tenisowego w upadłości z siedzibą w Siedlcach, złożył odwołanie od decyzji wpisu do rejestru zabytków nieruchomych województwa pomorskiego zespołu kortów tenisowych wraz ze starodrzewem oraz budynkami. Odwołanie poprzez Pomorskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków zostało przesłane do Ministra Kultury, który według kompetencji będzie je rozpatrywał. Syndyka reprezentuje kancelaria Rezanko Sitek Staniec Kancelaria Adwokatów Sp.P., z Warszawy.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...