Sopot moje miasto

Ponad 100 inwestycji za 25 mln zł

Przedstawiamy Państwu opis wszystkich projektów, które zostały przekazane do realizacji od poczatku Sopockiego Budżetu Obywatelskiego. W sumie zrealizowaliśmy ponad 100 inwestycji i zadań za łączną sume ponad 25 milionów zł. W zestawieniu tabelarycznym przedstawione zostały koszty, które realnie wydano na każdą inwestycję. Opisano również co działo się z inwestycjami jeśli ich realizacja była przesunięta w czasie. Zestawienie dostępne pod linkiem Sopocki Budżet Obywatelski

PROGRAMY MENTORSKIE DLA POMORSKICH ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Fundacja Forum Mentorów „AHA EFFECT” zaprasza do udziału w programach mentorskich dla pomorskich organizacji pozarządowych w ramach projektu "Mentoring dla NGOs”, współfinansowanego z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2016 oraz projektu "Mentors4GdańskNGOs”, współfinansowanego w ramach realizacji zadania publicznego przez Gminę Miasta Gdańska.

Sąsiedzkie drugie śniadanie

Zapraszamy na sąsiedzkie drugie śniadanie, podczas którego nauczysz się, jak upiec włoski chleb, zrobić humus i jak powinien wyglądać zdrowy posiłek. Przy aromatycznej kawie będzie czas na rozmowę o potrzebach okolicy i wspólne pisanie projektów do tegorocznej edycji Sopockiego Budżetu Obywatelskiego.  Miejsca spotkań16 kwietnia (sobota)11:00 Dom Sąsiedzki Dwie Zmiany ul. Bohaterów Monte Cassino 31 (naprzeciwko kościoła św. Jerzego)13:00 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. 3 Maja 41 (przy dobrej pogodzie na boisku, w razie deszczu wewnątrz szkoły)23 kwietnia (sobota)11:00 Skwer na skrzyżowaniu ul. Obodrzyców i Wejherowskiej (w razie deszczu budynek Spółdzielni Kraszewskiego)13:00 Przylesie plac zabaw przy ul. 23 Marca 91B (w razie deszczu sala konferencyjna Spółdzielni Przylesie)

Pomożemy napisać wniosek

Formularze opisujące projekty, które chcieliby państwo zgłsić przyjmowane są od 1 do 30 kwietnia 2016. Wniosek można złożyć osobiście w Urzedzie Miasta Sopotu lub drogą elektronicznią. Formularz do złożenia wniosku udostępniony będzie od 1 kwietnia na stronie www.obywatelskisopot.pl, można go też pobrać w wersji do edycji pod następującym linkiem: FORMULARZ.

WYNIKI BADANIA POTRZEB SZKOLENIOWYCH SOPOCKICH ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych w okresie 19 luty – 11 marca 2016 r. zrealizowało badanie wśród sopockich organizacji pozarządowych dotyczące ich najpilniejszych potrzeb szkoleniowych w 2016 r.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...