Sopot moje miasto

Wyznaczono datę operacji pani Bartkowiak

Na poniedziałek, 4 grudnia 2017 r. został wyznaczony termin przeprowadzenia pierwszej operacji pani Stanisławy Jolanty Bartkowiak w szpitalu w Zakopanem. Pani Bartkowiak ucierpiała podczas wichury 8 listopada 2015 r. i od tej pory jest intensywnie rehabilitowana. Gmina Miasta Sopotu od początku wspiera panią Bartkowiak i jej rodzinę.

Oświadczenie Prezydenta Miasta Sopotu Jacka Karnowskiego w sprawie inicjatywy referendalnej

Każdego dnia chodzę po mieście i rozmawiam z Sopocianami o tym, jak się żyje i pracuje w Sopocie. Spotykamy się przy okazji głosowania na Budżet Obywatelski, konsultacji uchwały krajobrazowej czy polityki mobilności w mieście. To jest codzienna weryfikacja pracy Rady Miasta i mojej. Zawsze otwarcie staję do dyskusji na wszystkie tematy z mieszkańcami. Najważniejszą weryfikacją dla władz samorządowych są jednak demokratyczne wybory. Najbliższe odbędą się za rok.

Organizacja ruchu przed 1 listopada

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od 25 października do 1 listopada planowane są następujące prace powodujące utrudnienia w ruchu drogowym:

Remont al. Niepodległości – warto będzie skorzystać z objazdów

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, iż 21 i 22 października 2017 r. prowadzone będą roboty drogowe na al. Niepodległości. Na jezdni w kierunku Gdańska, na wysokości skrzyżowania z ulicą Armii Krajowej/Jana z Kolna, kładziona będzie nowa warstwa bitumiczna.

Mobilność w mieście - punkt konsultacyjny

W Sopocie z moich marzeń najchętniej poruszam się...

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...