Sopot moje miasto

Sprostowanie materiału TVP3

W związku z emisją materiału, w którym znalazły się informacje nieprawdziwe i nieścisłe, prezydent Sopotu skierował do dyrektor TVP3 Gdańsk sprostowanie następującej treści:

„Solidarni z Potrzebującymi” – możesz wspomóc niepełnosprawne dzieci

Trwa zbiórka pieniędzy na wózki inwalidzkie dla polskich i syryjskich dzieci. Kwesty odbywają się przy okazji wydarzeń miejskich, a także na imprezach sportowych.

Sopockie obchody 78. rocznicy utworzenia Polskiego Państwa Podziemnego

Obchody 78. rocznicy utworzenia Polskiego Państwa Podziemnego odbędą się w Sopocie w środę, 27 września, pod pomnikiem Armii Krajowej, w parku im. Sanitariuszki „Inki”.

Sopot pięknieje, czyli ratowanie zabytków dzięki dotacjom konserwatorskim

Fasada kamienicy przy ul. Fiszera 15 w Sopocie przeszła metamorfozę. Konserwacja drzwi wejściowych i rekonstrukcja witraży według dawnych wzorów to przykład wzorcowo wykorzystanej dotacji konserwatorskiej.

Głosujemy na Budżet Obywatelski!

To już półmetek głosowania w Sopockim Budżecie Obywatelskim. Przez ostatni tydzień zostało oddanych ponad 1600 głosów, ale wciąż czekamy na kolejne. Mobilne punkty do głosowania można spotkać na każdym kroku, ale zachęcamy również do głosowania przez Internet na stronie www.sopot.pl/bosopot wystarczy wybrać swoje inwestycje i wypełnić dane – imię, nazwisko, pesel oraz adres (dane służą wyłącznie do weryfikacji głosującego, nie będą przechowywane ani wykorzystywane) oddanie głosu nie wymaga również logowania.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...