Sopot moje miasto

SZKOLENIE PODSTAWY KSIĘGOWOWŚCI DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych zaprasza sopockie ngo’sy do udziału w cyklicznym szkoleniu, którego celem jest nabycie wiedzy i umiejętności w zakresie podstaw księgowości, z uwzględnieniem zmian wchodzących w życie z dniem 1 stycznia 2016 r.

SZKOLENIA DLA SOPOCKICH ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Trwa nabór na szkolenia dla organizacji działających na rzecz Sopotu i/lub jego Mieszkańców, które odbędą się w okresie listopad-grudzień br. w Sopockim Centrum Organizacji Pozarządowych.

TRWA GŁOSOWANIE NA CZŁONKÓW POMORSKIEJ RADY ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Do 16 października br. można głosować na kandydatów do PROP. Każda organizacja może oddać wyłącznie jeden głos. Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych zachęca sopockie organizacje do aktywności i oddawania głosów na reprezentantkę z Sopotu – dr Małgorzatę Niemkiewicz.

POMORSKIE FORUM INICJATYW POZARZĄDOWYCH

W dniach 23-24 października 2015 r. w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym oraz na Skwerze Kościuszki w Gdyni odbędzie się cykliczne święto organizacji pozarządowych działających na rzecz mieszkańców województwa pomorskiego.

WSZYSCY NA… XIII SOPOCKI FESTYN ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH!

W dniu 12 września 2015 roku, w godzinach 11:30-15:00, odwiedzający Skwer Kuracyjny Sopockiego Molo będą mogli aktywnie zapoznać się z ofertą wystawców corocznego święta sektora pozarządowego.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...