Sopot moje miasto

Remonty i przebudowy dróg w Sopocie (29.07 - 4.08)

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że w terminie od 29 lipca do 4 sierpnia br. planowane są następujące prace, mogące powodować utrudnienia w ruchu drogowym:

ERGO ARENA ponownie otwarta

Po gruntownym ozonowaniu przestrzeni w ERGO ARENIE i negatywnych testach na obecność koronawirusa u pracowników operatora obiektu, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Sopocie wyraziła zgodę na przywrócenie wydarzeń oraz kontynuację cyklicznych imprez wakacyjnych w hali i na terenach przylegających do obiektu.

Wsparcie dla opiekunów osób z niepełnosprawnościami

Sopocki MOPS zapewni opiekę wytchnieniową osobom mieszkającym w Sopocie, które opiekują się niesamodzielnymi krewnymi. W ramach wsparcia możliwe są również konsultacje psychologiczne, porady pielęgnacyjne czy dietetyczne.

Sopoccy policjanci udaremnili oszustwo

Sopoccy kryminalni podczas zorganizowanej zasadzki zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o oszustwo. Wcześniej w wyniku pracy operacyjnej uzyskali informację, że oszuści próbują wyłudzić od mieszkanki Sopotu 400 tys. zł. Dwaj mieszkańcy Warszawy w wieku 17 i 24 lat usłyszeli już zarzuty usiłowania oszustwa i decyzją sądu zostali aresztowani na trzy miesiące. Sprawa jest rozwojowa.

Najbliższe wydarzenia w ERGO ARENIE odwołane

Po otrzymaniu dodatniego wyniku testu na SARS-CoV-2 przez jednego z siatkarzy Trefla Gdańsk, decyzją Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gdańsku, wszystkie zajęcia zaplanowane na dni 24-27.07 w ERGO ARENIE i na terenach zewnętrznych wokół obiektu zostają odwołane.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...