Sopot moje miasto

Wraca linia autobusowa 244

W związku z powrotem uczniów klas. I-III na zajęcia do szkół, w Sopocie na trasy powróci także autobus linii 244.

Uczniowie kl. I-III wrócili do szkół

Po zakończeniu ferii uczniowie kl. I-III szkół podstawowych wrócili do nauki w szkołach. Na lekcjach pierwszego dnia pojawiło się 91 proc. dzieci (z 210 uczniów).

Ostatnie prace związane z przebudową al. Niepodległości 

Remont skrzyżowania al. Niepodległości z ul. Malczewskiego wchodzi w ostatnią fazę, od 12 do 20 stycznia zaplanowano prace związane z asfaltowaniem. Zamknięta pozostaje ul. Wejherowska na odcinku między al. Niepodległości a rondem na skrzyżowaniu z ul. Kraszewskiego.  

Zimą bądźmy wrażliwi na osoby potrzebujące

– Zimą, kiedy jest coraz chłodniej, szczególnie ważne jest, byśmy zwracali uwagę na osoby, które nie mają zapewnionych odpowiednich warunków do życia – apeluje Andrzej Czekaj, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sopocie. Nie przechodźmy obojętnie obok potrzebujących wsparcia, doświadczających bezdomności czy starszych lub niesamodzielnych osób samotnych. Miasto wszystkim potrzebującym zapewnia schronienie oraz wyżywienie.  

Sopockie pamiątki kupisz przez internet

Wszyscy miłośnicy Sopotu mogą pamiątki związane z kurortem i Bałtykiem kupować nie tylko podczas wizyt w mieście, ale także przez internet. Sopocka Organizacja Turystyczna stworzyła sklep internetowy, w którym znalazły się nietuzinkowe i designerskie drobiazgi.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...