Sopot moje miasto

Remonty i przebudowy dróg. W piątek zamknięta ul. Jana z Kolna

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od 2 do 8 października 2019 r. planowane są prace mogące powodować utrudnienia w ruchu drogowym.

Sopocki Dzień Solanki

Sopocka woda do zadań specjalnych obchodzić będzie swoje święto po raz drugi. 5 października, w godz. 12.00-15.00, na pl. Zdrojowym będzie się dużo o solance mówić, a także ją pić. W programie m. in. prezentacja oferty solankowej w Sopocie, zwiedzanie Zakładu Balneologicznego, degustacja solanki, konkursy i quizy z nagrodami oraz warsztaty z masy solnej dla dzieci.

Wybory parlamentarne 2019 – ułatwienia dla głosujących

Jeszcze do 8 października osoby mieszkające w Sopocie i chcące głosować poza miejscem zamieszkania, a także osoby, które chcą się dopisać do spisu wyborców i głosować w Sopocie, mogą w Urzędzie Miasta pobrać stosowne zaświadczenia. By ułatwić załatwienie formalności, sopocki magistrat będzie również otwarty w sobotę, 5 października.

Spotkajmy się na wyborach

Ruszyła samorządowa kampania „Spotkajmy się na wyborach”, zachęcająca do udziału w wyborach parlamentarnych 13 października. Ułatwieniem dla osób chcących głosować poza miejscem zamieszkania, będzie możliwość wcześniejszego  pobrania zaświadczeń wyborczych. Sopocki Urząd Miasta będzie otwarty w sobotę, 5 października.

Uwaga na wiatr!

IMGW wydał ostrzeżenie o bardzo silnych porywach wiatru, prognozowanych od godz. 12.00 dziś do godz. 8.00 jutro, 1 października. Meteorolodzy przewidują wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 45 km/h do 60 km/h, w porywach do 90 km/h, nad morzem do 100 km/h. Wiatr będzie wiał z północnego-zachodu i zachodu.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...