Sopot moje miasto

Wychodzący z bezdomności mają w Sopocie mieszkanie

Pięciu osobom wychodzącym z bezdomności prezydent Sopotu Jacek Karnowski przekazał dziś, 9 grudnia 2019 r. tzw. mieszkanie docelowe, które zajmować będą na podstawie umowy najmu.

Utrudnienia na al. Niepodległości

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od poniedziałku, 9 grudnia, od godz. 8.30, do wtorku 10 grudnia w godzinach popołudniowych, na al. Niepodległości naprzeciwko posesji nr 891 planowane są prace naprawcze zasuwy wodociągowej.

Sopockie Perły rozdane!

Podczas uroczystej gali, zorganizowanej 5 grudnia w hotelu Sofitel Grand Sopot, poznaliśmy laureatów pierwszej edycji konkursu Sopockie Perły. Nagrody dla najlepszych przedstawicieli branży turystycznej w Sopocie przyznano w pięciu kategoriach. Organizatorem Konkursu i Gali była Sopocka Organizacja Turystyczna we współpracy z Urzędem Miasta Sopotu.

Bajkowe iluminacje świąteczne i Miasteczko Noworoczne

Bajecznie przystrojone miasto, majestatyczne choinki, ozdoby i dekoracje przestrzenne, girlandy i kurtyny – tak na tegoroczne święta i noworoczny czas przystrojony będzie Sopot. Zapraszamy również do Sopockiego Miasteczka Noworocznego.

„Przystanek Praca” – jak ogarnąć freelance? 

Zapraszamy młodzież sopockich szkół na ostatnie w tym roku kalendarzowym wydarzenie z cyklu „Przystanek Praca” – międzyszkolne warsztaty „Jak ogarnąć freelance? Czyli krótka historia o realizacji własnych pomysłów i  pracy w NGO”. Tym razem 3 grudnia 2019 r., w godz. 9.00-13.00, w trakcie warsztatów prowadzonych przez Annę Czerwińską, działaczkę społeczną, współzałożycielkę fundacji Ster, młodzież będzie miała możliwość przyjrzeć się pracy w trzecim sektorze gospodarki, czyli organizacjach pozarządowych. 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...