Sopot moje miasto

Bez hulajnóg w noc sylwestrową

Wiceprezydent Sopotu Marcin Skwierawski zaapelował do operatorów działających w mieście o usunięcie na czas nocy sylwestrowej hulajnóg z sopockich ulic.

Pomoc pogorzelcom z ul. Bitwy pod Płowcami

Trwa usuwanie skutków pożaru do którego doszło wczoraj, około 4.00 nad ranem, w budynku komunalnym przy ul. Bitwy pod Płowcami 9A. Poszkodowani otrzymują wszelką niezbędną pomoc. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć pogorzelców, to jest możliwość przekazania im nowych rzeczy.

W trosce o sąsiada i zwierzaka świętujmy Nowy Rok bez fajerwerków

Wszystkich mieszkańców i gości, którzy sylwestrowy czas zamierzają spędzić w kurorcie, prosimy – nie odpalajcie fajerwerków! Chodzi o bezpieczeństwo nas samych i naszych zwierząt, które również zajmują ważne miejsce w Sopocie. Dbajmy o siebie nawzajem. Zapraszamy także całe rodziny do wspólnej zabawy 31 grudnia na skwer Kuracyjny. Będzie dużo zabawy i muzyki!

Pożar przy ul. Bitwy pod Płowcami

Dzisiaj (28 grudnia) około 4.00 nad ranem doszło do pożaru w budynku komunalnym przy ul. Bitwy pod Płowcami w Sopocie. Ogień ugaszono, nikt nie odniósł obrażeń.

Konkurs na stanowisko dyrektora Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie

Prezydent Miasta Sopotu ogłosił konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie. Zainteresowane osoby swoje oferty mogą składać do końca stycznia 2022 r.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...