Sopot moje miasto

Zostań rodziną wspierającą

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sopocie zaprasza do współpracy osoby i rodziny zainteresowane pełnieniem roli rodziny wspierającej. Zadaniem takiej rodziny jest pomoc w różnych aspektach życia rodzinom, które przeżywają trudności w wypełnianiu swoich funkcji opiekuńczo-wychowawczych.

Święto organizacji pozarządowych – zaproszenie do udziału

Jubileuszowy, XV Sopocki Festyn Organizacji Pozarządowych odbędzie się 9 września na Skwerze Kuracyjnym sopockiego molo. Do 7 sierpnia organizatorzy czekają na zgłoszenia od organizacji pozarządowych, które chciałyby wziąć w nim udział.

Pomysł na dłużników komunalnych? Edukacja, edukacja i… wędka

Do końca maja 2017 r. wpłynęło 91 wniosków o restrukturyzację zadłużenia, na łączną kwotę 3 025 795,91 zł.

Sopockie Centrum Integracji i Wsparcia Cudzoziemców pomoże i doradzi

Sopockie Centrum Integracji i Wsparcia Cudzoziemców (Sopot Kamienny Potok, ul. Młyńska 11) zaprasza 8 czerwca 2017 r. na dzień otwarty. W programie m.in. warsztaty informacyjno-edukacyjne dla cudzoziemców i konsultacje dotyczące spraw pobytowych oraz doradztwo zawodowe. Początek o godz. 16.30, wstęp jest bezpłatny.

XXIX Sesja Rady Miasta Sopotu

Studium, zmiany w parkowaniu, mniej sklepów z alkoholem, możliwość zamiany mieszkań komunalnych oraz rezolucja w obronie samorządności – sopoccy radni podjęli 29 maja 2017 r. kilka ważnych dla mieszkańców uchwał.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...