Sopot moje miasto

„Sopockie Serce” trafiło do harcerzy

Podczas dorocznego Koncertu dla Mieszkańców rozstrzygnięty został konkurs o nagrodę Prezydenta Miasta Sopotu „Sopockie Serce”. Nagroda od wielu lat przyznawana jest organizacji pozarządowej, która osiągnęła szczególne sukcesy lub w sposób wyjątkowy zaangażowała się w działania na rzecz sopockiej społeczności i miasta Sopotu. W tym roku „Sopockie Serce” trafiło do Związku Harcerstwa Polskiego, Chorągiew Gdańska, Hufiec Sopot.

Neutralizacja obiektów niebezpiecznych zalegających w kanale Wisły Śmiałej

Urząd Morski w Gdyni informuje, że pomiędzy 14 a 18 września (zapasowy termin 21-25 września) w rejonie kanału Wisły Śmiałej w Gdańsku przeprowadzona zostanie operacja przemieszczenia (holowania) i następnie neutralizacji dwóch obiektów niebezpiecznych – niemieckich min morskich typu GC, pochodzących z okresu II wojny światowej.

Sopockie Spotkania Kobiet – Edukacja oczami kobiet

Kolejne wydarzenie z cyklu Sopockie Spotkania Kobiet odbędzie się 15 września, o godz. 17.00, w niezwykłej przestrzeni Opery Leśnej. Tym razem poświęcone będzie edukacji. Oczywiście z perspektywy kobiet. Zapraszamy do udziału, wstęp jest wolny.

Nie mów: „Mnie to nie dotyczy”. Przyjdź i odmień swoją głowę

Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie to już stały punkt we wrześniowym kalendarzu. Od 13 do 18 września w całym Trójmieście odbędzie się wiele spotkań, warsztatów, webinarów poświęconych tematyce szeroko pojętego zdrowia psychicznego.

W sopockim MOPS załatwisz sprawę bezpiecznie

Niestety pandemia twa, więc w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo – zarówno klientów, jak  i pracowników – sopocki MOPS przygotował specjalne bezpieczne miejsca do spotkań z mieszkańcami.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...