Sopot moje miasto

Bezpieczny, Naturalnie Kulturalny Sopot – nowy film promujący miasto

Jak spędzić bezpieczne wakacje w Sopocie? Co robić, aby się nie nudzić i dlaczego kultura w niezwykłej przestrzeni zielonej  miasta nabiera zupełnie nowego znaczenia? O tym wszystkim w najnowszej kampanii promocyjnej miasta.

Wybory Prezydenta RP – to warto wiedzieć

Pierwsza tura wyborów Prezydenta RP zarządzona jest na niedzielę, 28 czerwca 2020 r. Jeśli nie przyniesie rozstrzygnięcia, druga tura odbędzie się w niedzielę, 12 lipca. Lokale wyborcze będą czynne w godz. 7.00-21.00. Każdy, kto przyjdzie do lokalu wyborczego przed godz. 21.00, będzie miał prawo oddać głos.

Prezydent Sopotu z absolutorium i wotum zaufania

Sopoccy radni zdecydowali o udzieleniu wotum zaufania oraz absolutorium prezydentowi miasta z wykonania zeszłorocznego budżetu. Radni m.in. zatwierdzili sprawozdania finansowe miejskich instytucji za ubiegły rok, wyrazili zgodę na rozpisanie przetargu na dzierżawę molo i mariny oraz rozpoczęcie procedury zmiany czterech planów miejscowych. 

Obrady Rady Miasta Sopotu – transmisja

XVI Sesja Rady Miasta Sopotu – transmisja na żywo

Sopot – Aktywni Mieszkańcy. Zaprojektuj z nami swoją przyszłość

Masz problem ze znalezieniem pracy? Chcesz podnieść kwalifikacje zawodowe? Zgłoś się do projektu Sopot – Aktywni Mieszkańcy (etap 2). Rynek pracy jest wymagający, w szczególności dla osób, które zmagają się z trudnymi sytuacjami życiowymi. Sopot wraz ze Stowarzyszeniem Na Drodze Ekspresji proponuje mieszkańcom wsparcie w aktywizacji społecznej i zawodowej.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...