Sopot moje miasto

Zostańmy w domach!

Ponawiamy apel do mieszkańców Sopotu o pozostanie w domach i poważne traktowanie surowych zaleceń dotyczących poruszania się. Od tego zależy zdrowie i życie nas wszystkich.

Jak powinna wyglądać maseczka ochronna? Zobacz wytyczne

Podajemy wytyczne konsultanta krajowego ds. chorób zakaźnych dla maseczek przeznaczonych dla osób, które nie wykonują zawodów medycznych oraz nie potwierdzono u nich aktywnego zakażenia COVID 19.

System syren miejskich – prezydent miasta apeluje do mieszkańców

„Szanowni mieszkańcy Sopotu! Jako prezydent miasta apeluję –  zostańcie w domu. Tylko tak możecie ochronić siebie i bliskich” – komunikat o takiej treści, nagrany przez Jacka Karnowskiego, prezydenta miasta, będzie emitowany w sobotę i niedzielę (28 i 29 marca) za pośrednictwem miejskiego systemu piętnastu syren alarmowych.

Tablice-cegiełki na wsparcie Sopotkowa

Sopockie schronisko dla zwierząt w oryginalny sposób odwdzięczy się osobom, które przekażą datki na jego działalność. Tym razem za wsparcie schroniska będzie można zdobyć zabytkowe biało-czerwone tablice z nazwami sopockich ulic, wycofane ponad 20 lat temu.

Zmiany cen biletów metropolitalnych

Metropolitalny Związek Komunikacyjny Zatoki Gdańskiej informuje, że od 1 kwietnia 2020 r. zmienią się ceny biletów metropolitalnych jednoprzejazdowych, jednogodzinnych oraz 24- i 72-godzinnych, cena biletu imprezowego kolejowo-komunalnego i sposób obliczania długości ważności biletu okresowego MZKZG.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...