Sopot moje miasto

Bezpłatne konsultacje z prawnikiem

Mieszkańcy Sopotu, którzy nie są w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej, mogą skorzystać z darmowych porad. Punkt nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego działa w Sopocie pryz ul. Bohaterów Monte Cassino 25.

Uwaga – ul. Armii Krajowej nieprzejezdna

Do około godz. 18.00 zamknięta dla ruchu kołowego będzie ul. Armii Krajowej w Sopocie – od ul. Kochanowskiego w kierunku Gdańska.

Remonty i przebudowy dróg w Sopocie  

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od 14 do 19 marca planowane są prace mogące powodować utrudnienia w ruchu drogowym.

„Przystanek praca” – spotkaj się z praktykami!  

Drugie spotkanie z cyklu „Przystanek praca” nosi tytuł „Branża TSL pod lupą”. Tym razem sopoccy uczniowie będą mogli skorzystać z wiedzy przedstawicieli firmy SKAT Transport. Spotkanie odbędzie się 15 marca, w godz. 9.30-11.00, w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sopocie.

Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej – warsztaty dla cudzoziemców

Rozmowa kwalifikacyjna bywa stresująca, a prowadzenie jej w innym języku, niż ojczysty, może przysporzyć dodatkowych trudności. Dlatego 14 marca specjalny warsztat dla poszukujących zatrudnienia osób rosyjsko-, ukraińskojęzycznych organizuje Sopockie Centrum Integracji i Wsparcia Cudzoziemców. Mowa będzie m.in. o tym, jak praktycznie przygotować się do rozmowy z pracodawcą.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...