Sopot moje miasto

Nowotwory jamy ustnej – bezpłatne badania profilaktyczne

Warto poświęcić chwilę swojemu zdrowiu i zapisać się na bezpłatne dla pacjenta badania profilaktyczne pod kątem występowania raka jamy ustnej. Odbędą się one 12 kwietnia w gabinecie stomatologicznym D – DENT w Sopocie. Konieczna wcześniejsza rejestracja telefoniczna.

Masz czas wolny? W Sopocie spędź go kulturalnie!

Już w najbliższą sobotę oraz niedzielę (7-8 kwietnia) zapraszamy na Festiwal Czasu Wolnego, który odbędzie się w Amber Expo w Gdańsku. Sopot zaprezentuje ofertę kulturalną.

Z szoferki do aresztu

3 kwietnia, ok. godz. 16.30, operator monitoringu sopockiej Straży Miejskiej zauważył samochód ciężarowy, którego kierowca złamał przepisy nie dostosowując się do znaku „zakaz ruchu pojazdów, których wysokość jest większa niż 3,1 m”. Kierowca łamiąc przepis zaklinował samochód we wjeździe do tunelu od strony Gdańska, na wysokości ul. Bohaterów Monte Cassino. Mimo tego podjął decyzję o kontynuowaniu jazdy przez tunel, uszkadzając wszystkie elementy znajdujące się na suficie (m.in. czujniki dymu), a także sam pojazd.

Zatrudnianie cudzoziemców – spotkanie informacyjne

O tym, jak prawidłowo wypełniać dokumenty przy zatrudnianiu cudzoziemców, mowa będzie podczas spotkania dla sopockich pracodawców i przedsiębiorców, które w środę, 25 kwietnia, odbędzie się Kawiarence Turystycznej przy pl. Zdrojowym w Sopocie.

Masz być zwolniony? Skorzystaj z programu wsparcia

„Twoja nowa szansa! – kompleksowy program wsparcia osób przewidzianych do zwolnienia na pomorskim rynku pracy” – tak nazywa się projekt, z którego bezpłatnie skorzystać będzie mogło 120 osób. Zgłoszenia przyjmowane są do końca kwietnia.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...