Sopot moje miasto

Poczuj magię świąt w Sopocie

Odświętnie przystrojone miasto, choinki w przestrzeni miasta, ozdoby, girlandy i kurtyny świetlne – to znak, że nadchodzą święta Bożego Narodzenia. Nie możemy zagwarantować, że będą śnieżne, czy mroźne, ale zrobiliśmy wszystko by w Sopocie były bajkowo pięknie.

Prawie 4 mln zł dla rowerzystów. Nowe inwestycje unijne w Sopocie

Dobra wiadomość dla mieszkańców województwa i turystów, którzy lubią aktywnie spędzać czas. Sopot otrzyma 3,8 mln zł dofinansowania ze środków unijnych, za które rozbuduje ścieżki rowerowe i utworzy nowe miejsca postojowe dla rowerzystów.

XXXV sesja Rady Miasta Sopotu - ceny wody i apel

Podczas nadzwyczajnej sesji sopoccy radni jednogłośnie odrzucili nową taryfę opłat za wodę i ścieki zaproponowaną przez Saur Neptun Gdańsk. Wg propozycji SNG cena wody w Sopocie miała wzrosnąć pierwotnie o 4,7 proc, a w drugiej propozycji o 1,6 procent.

Sopoccy wolontariusze świętują!

Zapraszamy wszystkie osoby, którym temat wolontariatu jest bliski, na uroczyste obchody Dnia Wolontariusza. Spotkajmy się 11 grudnia w Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie.

Zaczynamy od siebie, czyli miasto likwiduje bilbordy

Trwają ostatnie prace nad uchwałą krajobrazową, która będzie m.in. porządkowała zasady i warunki umieszczania w przestrzeni Sopotu elementów małej architektury, ogrodzeń czy reklam. Miasto postanowiło dać dobry przykład i zlikwiduje sześć wielkoformatowych tablic promocyjnych.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...