Sopot moje miasto

Konferencja poświęcona migracjom

Na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie, w czwartek, 30 listopada odbędzie się konferencja pod tytułem „Problemy pracy socjalnej wrażliwej kulturowo w kontekście migracji”. Na spotkaniu podejmowane będą ważne i aktualne tematy dotyczące migracji, a w szczególności problemów związanych z integracją kulturową migrującej ludności ze społecznościami lokalnymi.

Ciepła zupa dla bezdomnych z Sopotu

Zimowe miesiące to bardzo trudny czas dla osób bez dachu nad głową. Mając to na uwadze Miasto Sopot dofinansuje ciepłą zupę dla osób bezdomnych. Posiłki będą wydawane w niedziele: 3, 10 i 17 grudnia 2017 r., a później także we wszystkie niedziele w styczniu, lutym i marcu 2018 r.

Przycinka drzew i zamknięta jezdnia na Alei Niepodległości

Zarząd Dróg i Zieleni informuje, że w niedzielę, 26 listopada, w godz. 7.00-13.00 będą prowadzone prace w obrębie koron trzech drzew – topoli rosnących w pasie drogowym Alei Niepodległości, na odcinku od ul. Armii Krajowej do ulicy 23 Marca.

Konkurs na szefa lokalnej organizacji turystycznej

Jeśli Sopot Cię pasjonuje, lubisz w naszym mieście to, co nieoczywiste, interesujesz się historią miasta, ale śmiało patrzysz w przyszłość, a turystyka jest twoją pasją, mamy dla Ciebie pracę idealną. Rada Stowarzyszenia Turystycznego Sopot organizuje konkurs na prezesa organizacji.

Nie będzie referendum w Sopocie

Oświadczenie Prezydenta Sopotu:

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...