Sopot moje miasto

Remonty i zamknięcia dróg w Sopocie

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od 15 do 21 listopada 2017 r. planowane są prace, które mogą spowodować utrudnienia w ruchu drogowym.

Rowerem Metropolitalnym po Sopocie

Wygodne i dostępne dla wszystkich rowery już niebawem pojawią się w Sopocie. Miasto włączyło się w budowę systemu roweru metropolitalnego. Pierwsze jednoślady, których w kurorcie ma być docelowo 164, pojawią się już w przyszłym roku.

Najpiękniejsza riviera nad Bałtykiem

Słońce, niekończące się plaże z piaskiem skrzypiącym pod stopami, restauracje, kluby... Wszystko, czego oczekujesz od pobytu na wybrzeżu, znajduje się w Sopocie. Nasze miasto zostało wymienione w rankingu 25 najładniejszych plaż w Europie, który przedstawił szwedzki magazyn o podróżach „Vagabond”.

W piątek wydawanie dowodów rejestracyjnych krócej

Planowane uruchomienie zmodernizowanego systemu CEPIK (Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców) spowoduje, iż w piątek, 10 listopada 2017 r. wydawanie dowodów rejestracyjnych aut będzie możliwe tylko do godz. 14.30.

Przed 11 listopada flagi narodowe do kupienia w IT

Wielu z nas 11 listopada, w święto upamiętniające odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 r., na swoich domach lub balkonach wiesza flagi narodowe. Tym gestem wyrażamy swój szacunek do ojczyzny, swój patriotyzm. By ułatwić mieszkańcom kurortu możliwość kupna narodowej flagi, zapraszamy do Informacji Turystycznej, w której dostępne są one w cenie 20 zł za sztukę.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...