Fundusze europejskie

Pomorskie Żagle Wiedzy – rekrutacja uzupełniająca

„Pomorskie Żagle Wiedzy – Sopot” to program, w którym młodzi pasjonaci morza – uczniowie sopockich szkół podstawowych – mogą dowiedzieć się m.in. dlaczego statki nie toną i jak badać czystość wody, a także podczas zajęć praktycznych spróbować swoich sił na wodzie. Ostatnie wolne miejsca czekają na chętnych do 1 kwietnia. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Usługa Opieka Wytchnieniowa +

Spółdzielnia Socjalna Kooperacja realizuje usługi opieki wytchnieniowej od grudnia 2021 roku. Jak wygląda jej realizacja? Kto i jak może z niej skorzystać?

Pomorskie Żagle Wiedzy – są wolne miejsca

„Pomorskie Żagle Wiedzy – Sopot” to program, w którym młodzi pasjonaci morza – uczniowie sopockich szkół podstawowych – mogą dowiedzieć się m.in. dlaczego statki nie toną i jak badać czystość wody, a także podczas zajęć praktycznych spróbować swoich sił na wodzie. Są jeszcze miejsca, na zgłoszenia jest czas do 4 marca. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Nowy żłobek w Sopocie otwarty

W Sopocie otwarty został nowy żłobek publiczny dla 60 dzieci w wieku do lat 3. Placówka znajduje się w Kamiennym Potoku przy ulicy Obodrzyców 18, w bliskim sąsiedztwie zabytkowego budynku przedszkola „Nad Potokiem”. Lokalizacja żłobka została wskazana przez rodziców na etapie przygotowania do inwestycji.

Nowe, naturalne nawierzchnie leśnych szlaków turystycznych

Sopocki Zarząd Dróg i Zieleni ogłosił przetarg na wyłonienie wykonawcy remontu szlaku turystycznego położonego na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego wraz z łącznikami w Sopocie. Nowa nawierzchnia będzie wykonana z naturalnego kruszywa.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...