Fundusze europejskie

„Przystanek Praca". Warsztaty z wydawnictwem

Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sopocie zaprasza na międzyszkolne warsztaty pt.: „Jak zostać wydawcą książek - od autora do czytelnika". Warsztaty z wydawnictwem TAKO odbędą się w piątek, 22 listopada, w godzinach 9.00-13.00.

Zwiedzanie siedziby sopockiego Art Inkubatora

Zapraszamy na spacer po terenie restaurowanej właśnie, przyszłej siedziby sopockiego Art Inkubatora. Remont prowadzony jest przy ul. Goyki 3, w dawnej willi Jünckego. Otwarte dla mieszkańców spotkanie odbędzie się w piątek, 15 listopada br. Początek o godzinie 11.00. W oprowadzeniu po terenie remontowanej willi weźmie udział Joanna Cichocka-Gula, dyrektor Art Inkubatora w Sopocie.

Nowe pracownie komputerowe w CKU

W Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Bohaterów Wybrzeża w Sopocie, przy ul. Tadeusza Kościuszki 22-24, wczoraj odbyło się uroczyste otwarcie pracowni komputerowych w ramach przedsięwzięcia strategicznego „Kształtowanie sieci szkół zawodowych w Regionie”.

Remont ścieżki rowerowej

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że w poniedziałek, 9 września, rozpocznie się przebudowa ścieżki rowerowej w ciągu al. Niepodległości, na odcinku od granicy z miastem Gdynia, do ul. Haffnera.

Kolejny etap remontu nadmorskiej ścieżki rowerowej

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że w poniedziałek, 2 września rozpocznie się realizacja drugiego etapu inwestycji: „Budowa ścieżki rowerowej w Alei Wojska Polskiego na odcinku od Molo w Sopocie do granicy Gdańska (z wyłączeniem zrealizowanego odcinka od ul. Kordeckiego do ul. Chrobrego)”. Jest to element projektu „Pomorskie trasy rowerowe o znaczeniu międzynarodowym R-10 i Wiślana Trasa Rowerowa R-9 – odcinek Sopot”, który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014 – 2020.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...