Fundusze europejskie

Nabór do filii żłobka „Puchatek”

Rozpoczęła się rekrutacja do nowo powstałej filii miejskiego żłobka „Puchatek” przy ul. Obodrzyców 18. Zapraszamy rodziców i opiekunów dzieci w wieku od 20 tygodnia do lat 3 do zapoznania się z regulaminem rekrutacji i składania wniosków. Nabór do filii trwa do 30 grudnia 2021 r.

Nowe latarnie na Bohaterów Monte Cassino

Zakończył się drugi etap wymiany oświetlenia ulicznego dolnego tarasu Sopotu. Wymienione zostały 152 lampy. Koszt tego etapu to 3,3 mln zł, z czego blisko 79% tej kwoty pochodzi ze środków unijnych. W sumie, w ramach realizacji projektu modernizacji oświetlenia ulicznego, w Dolnym Sopocie wymienionych będzie 791 latarni.

Nabór pracowników do nowego żłobka

Dyrekcja żłobka „Puchatek” poszukuje pracowników do swojej filii, nowo powstającej placówki przy ul. Obodrzyców 18.

Rozszerzony pakiet wsparcia dla opiekuna osoby niesamodzielnej

Pakiet rehabilitacyjno-leczniczy dla opiekuna, szkolenia z zakresu pielęgnacji osoby niesamodzielnej, grupa wsparcia czy wizyty domowe psychologa, to dodatkowe formy wsparcia jakie Miasto Sopot oferuje opiekunom rodzinnym.  

Nasza przyszłość w Europie

Międzynarodowa debata, w której 1 października 2021 r. uczestniczyli uczniowie ze szkół ponadpodstawowych w Sopocie oraz młodzież z miast partnerskich Sopotu – Ratzeburga w Niemczech i Naestved w Danii, odbyła się w II LO i dotyczyła przyszłości w Europie widzianej oczami młodzieży.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...