Fundusze europejskie

Rozwój turystyki wodnej w Sopocie

Nowy pomost do cumowania przy molo, pawilon z zapleczem socjalnym, nowy slip i pogłębienie toru – to nowa infrastruktura żeglarska, która powstanie w Sopocie.

„Zdolni z Pomorza”: sopoccy licealiści najlepsi w województwie

Zespół „Zdolni z Pomorza Sopot – Biologia” zdobył I miejsce za realizację projektu „Nie wszystko złoto, co się świeci i nie taki diabeł straszny, jak go malują, czyli obalamy popularne mity biologiczne”. W Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku 19 września odbyła się prezentacja projektów w ramach „Konkursu Projektów Zdolni z Pomorza”, podczas której zespoły przedstawiły swoje osiągnięcia przed komisją konkursową.

Dodatkowa gratyfikacja dla pracowników DPS za pracę w czasie pandemii

182 700 zł – taka kwota w formie dodatków do wynagrodzeń trafi do 42 pracowników Domu Pomocy Społecznej w Sopocie. Miasto otrzymało pozytywną ocenę wniosku o dofinansowanie w ramach projektu „Pomorskie Pomaga”.

Blisko 1300 nowych, energooszczędnych latarni w Sopocie

W Sopocie modernizowane i wymieniane jest oświetlenie uliczne. Projekt zakłada wymianę blisko 1300 latarni w centrum miasta i jego dolnej części. Teraz lampy będą nowoczesne, ledowe, energooszczędne.

Kolejny etap remontu al. Niepodległości

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od poniedziałku, 31 sierpnia, rozpocznie się drugi etap przebudowy al. Niepodległości w Sopocie.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...