Fundusze europejskie

Sopot rozbudowuje ofertę żeglarską

Dodatkowe stanowiska cumownicze, pawilon na falochronie, który będzie pełnił funkcję sanitariatu, szatni i miejsca do przechowywania sprzętu, nowy slip do wodowania jednostek – już za rok m.in. o te elementy wzbogaci się oferta żeglarska Sopotu. Właśnie rozpisany został przetarg nieograniczony w trybie „zaprojektuj i wybuduj” na to zadanie inwestycyjne.

Sopot – Aktywni Mieszkańcy. Zaprojektuj z nami swoją przyszłość

Masz problem ze znalezieniem pracy? Chcesz podnieść kwalifikacje zawodowe? Zgłoś się do projektu Sopot – Aktywni Mieszkańcy (etap 2). Rynek pracy jest wymagający, w szczególności dla osób, które zmagają się z trudnymi sytuacjami życiowymi. Sopot wraz ze Stowarzyszeniem Na Drodze Ekspresji proponuje mieszkańcom wsparcie w aktywizacji społecznej i zawodowej.

Remont Niepodległości. Rozpoczęły się pierwsze prace

Ruszyły pierwsze prace związane z przebudową alei Niepodległości. Na razie roboty prowadzone są na chodnikach i jeszcze nie utrudniają ruchu samochodów. Główna część remontu alei Niepodległości rozpocznie się z początkiem wakacji.

Laptopy i tablety dla sopockich szkół

33 laptopy oraz 31 tabletów, kupionych z w ramach programu „Zdalna szkoła”, trafiło do 9 sopockich placówek. Miasto przekazało sprzęt komputerowy dla uczniów i nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Rowerowy Sopot. Rozpoczynamy przebudowę ścieżki

Po majowym weekendzie ruszą prace na ścieżce rowerowej wzdłuż ul. Armii Krajowej na odcinku od al. Niepodległości do ul. Reja. 28 kwietnia została podpisana umowa na przebudowę ścieżki, przekazanie placu budowy nastąpi w czwartek, 30 kwietnia, zaś prace powinny rozpocząć się 4 maja. Koszt zamknie się w kwocie 2,7 mln zł.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...