Fundusze europejskie

„Przystanek Praca” – jak ogarnąć freelance? 

Zapraszamy młodzież sopockich szkół na ostatnie w tym roku kalendarzowym wydarzenie z cyklu „Przystanek Praca” – międzyszkolne warsztaty „Jak ogarnąć freelance? Czyli krótka historia o realizacji własnych pomysłów i  pracy w NGO”. Tym razem 3 grudnia 2019 r., w godz. 9.00-13.00, w trakcie warsztatów prowadzonych przez Annę Czerwińską, działaczkę społeczną, współzałożycielkę fundacji Ster, młodzież będzie miała możliwość przyjrzeć się pracy w trzecim sektorze gospodarki, czyli organizacjach pozarządowych. 

Szpital geriatryczny otwarty!

To pierwszy szpital geriatryczny w województwie, który w sposób kompleksowy opiekować się będzie osobami starszymi. Centrum Opieki Geriatrycznej w Pomorskim Centrum Reumatologicznym im. dr Jadwigi Titz-Kosko w Sopocie uroczyście zostało otwarte 29 listopada 2019 r. W szpitalu są już pierwsi pacjenci.

Nowa nawierzchnia, oświetlenie i odwodnienie – ruszyła przebudowa pomiędzy Bohaterów Monte Cassino a Czyżewskiego

Popularny skrót pomiędzy domem handlowym Monte a ul. Czyżewskiego doczeka się budowy kanalizacji deszczowej, nowej nawierzchni, oświetlenia i nowego zagospodarowania architektonicznego, podnoszącego estetykę tego miejsca. Właśnie rozpoczęły się prace, które potrwają nieco ponad rok.

„Przystanek Praca". Warsztaty z wydawnictwem

Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sopocie zaprasza na międzyszkolne warsztaty pt.: „Jak zostać wydawcą książek - od autora do czytelnika". Warsztaty z wydawnictwem TAKO odbędą się w piątek, 22 listopada, w godzinach 9.00-13.00.

Zwiedzanie siedziby sopockiego Art Inkubatora

Zapraszamy na spacer po terenie restaurowanej właśnie, przyszłej siedziby sopockiego Art Inkubatora. Remont prowadzony jest przy ul. Goyki 3, w dawnej willi Jünckego. Otwarte dla mieszkańców spotkanie odbędzie się w piątek, 15 listopada br. Początek o godzinie 11.00. W oprowadzeniu po terenie remontowanej willi weźmie udział Joanna Cichocka-Gula, dyrektor Art Inkubatora w Sopocie.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...