Fundusze europejskie

Nowa nawierzchnia, oświetlenie i odwodnienie – ruszyła przebudowa pomiędzy Bohaterów Monte Cassino a Czyżewskiego

Popularny skrót pomiędzy domem handlowym Monte a ul. Czyżewskiego doczeka się budowy kanalizacji deszczowej, nowej nawierzchni, oświetlenia i nowego zagospodarowania architektonicznego, podnoszącego estetykę tego miejsca. Właśnie rozpoczęły się prace, które potrwają nieco ponad rok.

„Przystanek Praca". Warsztaty z wydawnictwem

Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sopocie zaprasza na międzyszkolne warsztaty pt.: „Jak zostać wydawcą książek - od autora do czytelnika". Warsztaty z wydawnictwem TAKO odbędą się w piątek, 22 listopada, w godzinach 9.00-13.00.

Zwiedzanie siedziby sopockiego Art Inkubatora

Zapraszamy na spacer po terenie restaurowanej właśnie, przyszłej siedziby sopockiego Art Inkubatora. Remont prowadzony jest przy ul. Goyki 3, w dawnej willi Jünckego. Otwarte dla mieszkańców spotkanie odbędzie się w piątek, 15 listopada br. Początek o godzinie 11.00. W oprowadzeniu po terenie remontowanej willi weźmie udział Joanna Cichocka-Gula, dyrektor Art Inkubatora w Sopocie.

Nowe pracownie komputerowe w CKU

W Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Bohaterów Wybrzeża w Sopocie, przy ul. Tadeusza Kościuszki 22-24, wczoraj odbyło się uroczyste otwarcie pracowni komputerowych w ramach przedsięwzięcia strategicznego „Kształtowanie sieci szkół zawodowych w Regionie”.

Remont ścieżki rowerowej

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że w poniedziałek, 9 września, rozpocznie się przebudowa ścieżki rowerowej w ciągu al. Niepodległości, na odcinku od granicy z miastem Gdynia, do ul. Haffnera.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...