Fundusze europejskie

KWIDO – poszukujemy seniorów do grupy testowej

Rusza nabór do pierwszej grupy testowej, której zadaniem będzie dostosowanie do potrzeb osób starszych platformy KWIDO, czyli nowoczesnego systemu teleopieki. Od piątku, 28 lutego, sopoccy seniorzy zainteresowani udziałem w pilotażu mogą zgłaszać się do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sopocie.

Rzeczywistość zaskakuje. Nie daj się zaskoczyć – zrób cytologię

To hasło kampanii promującej profilaktykę raka szyjki macicy wśród mieszkanek województwa pomorskiego, organizowanej przez spółkę COPERNICUS Podmiot Leczniczy, w ramach projektu „Profilaktyka raka szyjki macicy szansą na wydłużenie aktywności zawodowej kobiet”.

Na Pomorzu młodzi do łodzi!

Setna rocznica powrotu Pomorza w granice Rzeczpospolitej stała się okazją do rozpoczęcia projektu „100 łodzi żaglowych na 100-lecie zaślubin Polski z morzem”. Projekt zrealizują wspólnie 23 pomorskie samorządy. Program zainaugurował 6 lutego br. marszałek Mieczysław Struk. Trzy łodzie trafią do Sopotu.

Aktywni mieszkańcy – zgłoś się do projektu

Mieszkańcy Sopotu, zwłaszcza ci, których dotyka ubóstwo lub społeczne wykluczenie będą mieli większe szansę na znalezienie pracy. 20 stycznia br., w Urzędzie Marszałkowskim podpisana została umowa na dofinansowanie projektu „Sopot - Aktywni mieszkańcy (etap 2)".

„Easy to read" – urząd bardziej dostępny

Gmina Miasta Sopotu rozpoczyna realizację projektu „Easy to read" – „Opracowanie i wdrożenie sposobu i standardu obsługi klienta z zakresu przygotowywania dokumentów w sposób dostępny”. 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...