Nowy festiwal w Sopocie

Fragment plakatu festiwalowego BrassWoodFest.

BrassWoodFest to unikatowe wydarzenie, które połączy ze sobą magię akustycznych instrumentów muzycznych z brzemieniem DJów. Już w sobotę 25 lipca na sopockiej scenie wystąpią: L.U.C. & Rebel Babel, Paulina Przybysz, Bitamina, Bovska, Bisz oraz DJ Noz, Raidho&T.Etno.Live, Agim. Unikatowe warunki i uroki naturalne sceny z niestandardową gatunkową syntezą stworzą prestiżową noc muzyki brassowej i elektronicznej.

Pięciogodzinne wydarzenie w Operze Leśnej w Sopocie to nie tylko powrót do koncertów na żywo i spotkań muzyków z fanami, ale także okazja do poznania nowych muzycznych brzmień. Będzie to też możliwość do przekonania się, że oba światy artystyczne – wydawałoby się bardzo odległe – mogą ze sobą współgrać i kooperować.

Zapraszam Was do BrassWood, w którym będziemy tworzyć małe Witu krainę mitu, gdzie nic nie jest do kitu – zapowiada L.U.C, Łukasz Rostkowski, pomysłodawca wydarzenia, cytując kultowy utwór z albumu Planet LUC. – Mamy nadzieję, że ten niestandardowy festiwal, którego zerową edycję organizujemy w czasach wzmożonego reżimu sanitarnego, wyzwoli pozytywne emocje, trochę zapomnienia i da powiew wolności pośród wybitnie malowniczych i magicznych lasów otuliny trójmiejskiej – dodaje L.U.C. 

Sopocka scena zmieni się w nocy, 25 lipca, w muzyczne miasteczko, które serwować będzie nie tylko dobrą muzykę, ale także jedzenie z najlepszych trójmiejskich foodtrucków. Dopełnieniem wakacyjnego, festiwalowego klimatu będą lampiony i instalacje świetlne.

#BrassWoodFest zapowiada najnowszy klip L.U.Ca bit.ly/brassw00d

Druga pula biletów w cenie 119 PLN dostępna jest w sprzedaży na stronie ebilet.

źródło: Sopot.pl