Zapraszamy na spotkanie online z lekarzem

Grafika przedstawiająca lekarza szczepiącego pacjenta
Fot. materiały UMS

Kolejna okazja do zadania wszelkich pytań dotyczących szczepień, ich skuteczności i wpływu na nasze organizmy będzie już w poniedziałek, 16 sierpnia, podczas spotkania na żywo z dr. hab. Tomaszem Smiataczem, kierownikiem Kliniki Chorób Zakaźnych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Na chat zapraszamy o godz. 12.00, na oficjalny profil Sopotu na Facebooku.

Tym razem gościem kolejnej odsłony rozmów o szczepieniach będzie dr hab. n. med Tomasz Smiatacz, prorektor ds. studenckich GUMed. Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań na chacie. Dr Tomasz Smiatacz, będzie na nie na żywo odpowiadać i postara się wyjaśnić wszelkie wątpliwości dotyczące szczepień przeciw COVID-19.

Zachęcamy do uczestniczenia i skorzystania z okazji, by odpowiedzi na pytania dotyczące szczepionek uzyskać bezpośrednio od specjalisty – lekarza zajmującego się chorobami zakaźnymi, z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Można także zagadnienia, które Państwa nurtują, wymagają wyjaśnienia, przesyłać wcześniej na maila: redakcja@sopot.pl. O nich także będzie mówić nasz gość.

Transmisja będzie dostępna na profilu FB Miasta Sopotu

Czytaj również:

źródło: Sopot.pl