Sopockie Spotkania Kobiet o zdrowiu

Budynek Sopotorium z góry
Fot. materiały Sopotorium

Przed nami kolejne Sopockie Spotkania Kobiet. Tym razem o zdrowiu kobiet, profilaktyce oraz diagnozie rozmawiać będą: Iwona Danielewicz, doktor nauk medycznych, specjalista onkologii klinicznej i radioterapii oraz Katarzyna Kozłowska, pisarka i podróżniczka. Spotkanie odbędzie się 26 października o godz. 18.00 w Sopotorium Medical Resort. Spotkanie poprowadzi Magdalena Czarzyńska-Jachim, wiceprezydentka Sopotu.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu na żywo lub do śledzenia rozmowy w mediach społecznościowych. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

SSK to rozmowy o sprawach ważnych, dotyczących rożnych dziedzin życia, ale zawsze z perspektywy kobiet.

Gościniami będą:

Iwona Danielewicz, doktor nauk medycznych, specjalista onkologii klinicznej i radioterapii. Kierownik Oddziału Onkologii Klinicznej Gdyńskiego Centrum Onkologii. Współtwórczyni Brest Cancer Unit w Szpitalach Pomorskich w Gdyni. Jej aktualną wąską specjalizacją zawodową jest nowotwór piersi. Propagatorka nowoczesnych technologii w leczeniu raka piersi w Polsce.

Katarzyna Kozłowska, pisarka i podróżniczka, która przełamuje stereotypy wieku i udowadnia, że metryka nie jest przeszkodą w realizacji marzeń. Samotnie zwiedziła wiele miejsc na świecie, wspina się po górach, pisze książki oraz prowadzi bloga www.goanywhere.to. Na co dzień związana jest z Sopotem, gdzie jako trenerka i life coach pomaga w przeprowadzaniu zmian oraz motywuje do aktywnego trybu życia. Przez 10 lat prowadziła w Sopocie stowarzyszenie Zdrowi i Aktywni.
Do tej pory ukazały się następujące jej książki: „Trzymałam Anioła za rękę”, „Bo warto”, „Gniew motyla”, „50-tka dookoła świata”. Najnowsza pozycja, „Jak przeżyć 50 lat i nadal cieszyć się życiem”, została wydana we wrześniu.

Spotkanie będzie również można śledzić w mediach społecznościowych:

Zapraszamy także do dołączenia do grupy Sopockie Spotkania Kobiet na Facebooku.

Po spotkaniu będzie również możliwość zwiedzenia Sopotorium, hotelu ze SPA połączonego z luksusowym sanatorium w Sopocie, położonego w spokojnej okolicy nad samym morzem. 

źródło: Sopot.pl