Przebudowa dróg w Sopocie

sygnalizator
Fot. Fotobank.PL/UMS

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od 12 do 16 stycznia planowane są następujące prace powodujące utrudnienia w ruchu drogowym:

  • kontynuowane będą prace związane z przebudową układu drogowego i miejskiego systemu odprowadzania wód opadowych w ciągu ulicy Haffnera. W związku z pracami na odcinku od ulicy Sępiej do ul. Powstańców Warszawy jezdnia została zawężona do jednego pasa ruchu i wprowadzony został ruch wahadłowy sterowany za pomocą sygnalizacji świetlnej. Dodatkowo zmieniony (odwrócony) został ruch na jednokierunkowym odcinku ulicy Goyki tj. pomiędzy al. Niepodległości a ul. Obrońców Westerplatte, umożliwiając tym samym wyjazd tą ulicą na Al. Niepodległości.
  • w sobotę, 13 stycznia, prowadzona będzie punktowa naprawa jezdni ulicy 3 Maja na wysokości budynku nr 45. Na czas prac wprowadzone zostanie zwężenia pasa ruchu w kierunku ulicy Grunwaldzkiej.   

Za utrudnienia w ruchu przepraszamy. Wykonawcy dołożą wszelkich starań, aby remonty w jak najmniejszym stopniu odbiły się na użytkownikach dróg. Prosimy o dostosowanie się do obowiązujących zmian w ruchu, o których informują znaki.

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...