Aktywny Sopot

Konie zatańczą na Hipodromie

Miłośnicy koni i zawodów konnych będą mieli w lutym kilka powodów do odwiedzenia sopockiego Hipodromu. Miesiąc zapowiada się pod tym względem naprawdę atrakcyjnie. Zobaczymy skoki przez przeszkody, a także widowiskowe i precyzyjne ujeżdżenie.

Sopockie zawody w ścisłej światowej czołówce

Z wielką radością informujemy, że znane miłośnikom jeździectwa i nie tylko, sopockie zawody w skokach przez przeszkody CSIO 5* znalazły się w pierwszej dywizji europejskich rozgrywek Pucharu Narodów FEI Longines Nations Cup Jumping. Tym samym Sopot znalazł się w niezwykle prestiżowym gronie ośmiu miast organizatorów obok La Baule, Samorin, St Gallen, Rotterdam, Falsterbo, Hickstead i Dublina.

Największa impreza przygodowa tej zimy

Biegi z przeszkodami, imprezy na orientację, geocaching, szalone akcje i nutka sportów Ekstremalnych – to wszystko tworzy drużynę BigYellowFoot Adventure Team, która postanowiła 27 stycznia 2018 r. zaprosić do swojego świata każdego poszukiwacza przygód i nowych wyzwań.

Angelika Cichocka i Piotr Zeszutek najlepszymi sopockimi sportowcami 2017 roku

W Sali Balowej hotelu Sofitel Grand Sopot po raz kolejny wręczone zostały nagrody i wyróżnienia dla sopockich sportowców. Na Sopockiej Gali Sportu, która odbyła się 25 stycznia, triumfowali lekkoatletka Angelika Cichocka i rugbista Piotr Zeszutek. Wyróżniono także Drużynę Roku, trenerów, najlepsze imprezy i Mecenasa Sportu.

Aktywny początek roku na Hipodromie

Choć może się wydawać, że zima to czas odpoczynku dla osób uprawiających jeździectwo, sopocki Hipodrom przygotował dla nich bardzo bogatą ofertę zawodów, które odbywają się pod dachem, w największej w Polsce krytej ujeżdżalni.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...